Maksā tūlīt vai saņemot pasūtījumu Maksā tūlīt vai saņemot pasūtījumu
Klientu atbalsts - 67 65 1234 Klientu atbalsts - 67 65 1234
Izdevīga piegāde visā Latvijā Izdevīga piegāde visā Latvijā

 

Ko vari Xnet interneta veikalā?

  • Atrast visu vajadzīgo un mēs to Tev piegādāsim jebkurā vietā Latvijā.
  • Droši izvēlēties starp vairāk kā 195 000 kvalitatīvu preču ar garantiju, ko nodrošinām likuma ietvaros.
  • Ērti un droši apmaksāt savu pirkumu tiešsaistē ar karti vai saņemot preci no kurjera vai Pasta nodaļās.
  • Atteikties no preces 14 dienu laikā, kā to paredz likums.
  • Ērti izmantot tuvāko pieejamo ražotāja garantijas servisu Xnet interneta veikalā iegādātajām precēm. 

Xnet interneta veikals ir viens no populārākajiem e-veikaliem Latvijā. 2003.gadā Xnet.lv bija viens no pirmajiem interneta veikaliem mūsu valstī, piedāvājot kvalitatīvu sadzīves tehniku un elektronikas preces mājai un birojiem.

Vēlāk piedāvāto preču klāsts tika pamazām papildināts un šobrīd Xnet interneta veikalā varēsi atrast visu vajadzīgo mājai, dārzam, sportam, remontam, bērniem, mājdzīvniekiem un sev - apģērbu, skaistuma preces, mūsdienīgus apavus un daudz citas preces. Aiztaupīsim nīkšanu lielveikalos, kā arī laika un naudas tērēšanu ceļā uz tiem. Iepērcies interneta veikalā, kur būs izdevīgas cenas un nekur nav jābrauc. Mēs visu aizvedīsim. Tūkstošiem klientu katru mēnesi saņem savus pasūtījumus no Xnet interneta veikala, izvēloties to, kas vajadzīgs, tiešsaistē vai pārlapojot drukāto katalogu, ko reizi mēnesī izsūtam saviem klientiem ar labākajiem piedāvājumiem. 

Populārākā mūsu klientu izvēle ir plašās portatīvo datoru, televizoru, kafijas automātu, veļas mašīnu, leduskapju, sezonas apģērbu un apavu, trenažieru, zāles pļaujmašīnu un dārza traktoru, kā arī dažādu rokas un darba instrumentu, rotaļlietu un smaržu preču kategorijas par izdevīgi zemu cenu un ar ērtu piegādi uz populārākajiem saņemšanas punktiem - Omniva, DPD Pickup, Pasta nodaļām un, protams, ar kurjeru uz adresi jebkurā vietā Latvijā. 

Tev vienmēr būs iespēja izvēlēties kvalitatīvu lielo un mazo sadzīves tehniku - blenderus, putekļu sūcējus, gludekļus, tējkannas, trauku mazgājamās mašīnas, tvaiku nosūcējus un pārējo, kas vajadzīgs virtuvē vai saimniecības telpā.