Dzintars - Latvijas kosmētikas produkti

Latvijas kosmētikas ražotājs  H.A. Brieger jau pavisam drīz - 4.martā nāks klajā ar Dzintars produktiem un lieliskiem piedāvājumiem Xnet.lv interneta veikalā. 

Jau drīzumā!

Zīmols Dzintars piedāvā jaunus, mūsdienu tendencēm atbilstošus, uzlabotus un dabiskākus Dzintars ķermeņa kopšanas līdzekļus dažādiem ādas tipiem. Pirmie piedāvātie produkti būs lūpu balzami, dušas želejas, ķermeņa un roku krēmi, kā arī šķidrās ziepes.

Laika gaitā attīstītas un uzlabotās produktu receptes nodrošinās saudzīgas rūpes par ādu. Produkti paredzēti dažādiem ādas tipiem, nodrošinot ādas aizsargfunkciju, mitrināšanu, barošanu, atsvaidzināšanu un attīrīšanu. 

Kosmētikas ražotājs H.A. Brieger kā pirmos produktus pēc uzņēmuma īpašnieku un nosaukuma maiņas, izlēma ražot Dzintars vēsturiskos, iecienītākos produktus, pakāpeniski veidojot un piedāvājot jaunus produktus. Ražotājs īpašu uzmanību ir pievērsis tam, lai Dzintars produkti būtu maksimāli dabiskāki, bet vienlaikus arī pieejami plašai sabiedrībai. Produktos dabisko sastāvdaļu īpatsvars ir līdz pat 94%.

 

Kosmētikas sastāvā izmantotas augstas kvalitātes izejvielas, nepievienojot krāsvielas un parabēnus. Maigā kokosa, makadāmijas melnās tējas eļļu, kā priežu, rozmarīna, alvejas ekstraktu klātbūtne nodrošina dabīgu un saudzīgu aizsardzību ādai no negatīviem ārējiem ietekmējošiem faktoriem.

 

Visu Dzintars jauno produktu iepakojuma dizains ir izstrādāts pilnībā no jauna. Būtisks elements, kas iestrādāts jaunajā iepakojuma dizainā, ir Latvijas valsts karogs kā produktu izcelsmes un kvalitātes zīme. Produktu nosaukumos izmantoti Latvijas vietvārdi - Nīca, Dzintari, Kolka, Tūja, Ziemupe un Dubulti, uzsverot uzņēmuma saknes un ciešo saikni ir Latviju. 

 

Jaunais "Dzintars" no vienas puses izmantos laikmetīgu vizuālo valodu un kļūs saprotams tiem, kas iepriekš zīmolu nav izvēlējušies. Bet no otras puses - saglabā visu zīmolam raksturīgās ikoniskās krāsas, formas un elementus.