Wooly Organic mīkstais grabulis no bioloģiskās kokvilnas - Lācis (00103)

Ražotājs: Wooly World
Kods: X057515
MPN: 4751020830103

Grabulīša unikālā forma un nelielais svars ļauj mazuļiem to viegli noturēt, turklāt viņiem patiks arī grabulīša radītā skaņa. Palīdz attīstīt roku un acu koordināciju.

 Pilns apraksts

13.99 €
Ir Xnet noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Personāžs Wooly
Interaktīvās
Savietojams ar operētājsistēmu Nav

Piemērots arī jaundzimušajiem.

Audums: 100% bioloģiska kokvilna.

Pildījums: 100% kukurūzas šķiedras

Acis izšūtas.

IZVĒLIES ZAĻO
Visi izmantotie materiāli ir dabiski. Audums - 100% sertificēta bioloģiska kokvilna, audzēta, neizmantojot toksiskus mēslojumus vai pesticīdus. Pildījums - 100% kukurūzas šķiedras – dabiski hipoalerģisks un antibakteriāls. 

ESI SOCIĀLI ATBILDĪGS
Uzņēmuma filozofijas pamatā ir sociāli atbildīga uzņēmējdarbība – sociālas vienotības izveide un cieņa vienam pret otru. Izvēloties Wooly Organic rotaļlietas, jūs palīdzat nodrošināt darba iespējas cilvēkiem ar invaliditāti.

NOVĒRTĒ DIZAINU
Ceram, ka mūsu ilgspējīgais rotaļlietu dizains liecinās nākamajām paaudzēm par laikmetu, kurā dzīvojam pašlaik, cenšoties rast līdzsvaru starp sociālajiem, vides un ekonomiskajiem aspektiem. Dizaina autors: Latvijas Mākslas akadēmija.

Jūsu bērna veselībai un drošībai. Brīdinājums! Rūpējieties, lai rotaļlieta būtu tīra. Viegla kopšana – mazgājiet 30 °C temperatūrā, izvēloties saudzīgas mazgāšanas programmu. Mazgāšanas norādījumi atrodami uz auduma etiķetes. Mazgāšanai izmantojiet tikai bērnu ziepes. Rūpīgi pārbaudiet pirms katras lietošanas. Izmetiet, tiklīdz parādās pirmās bojājuma vai nolietošanās pazīmes. Saglabājiet norādījumus vēlākai izmantošanai. Pirms dot rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojuma materiālus!

Izstrādāts un ražots Latvijā (ES)