Wooly Organic lācis

Ražotājs: Wooly World
Kods: X008692
UPC: 900688100
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Rotaļīgs, draudzīgs un dabīgs – Wooly Organic lācēns būs lielisks sabiedrotais mazulim.

Lācēns ir 29 cm garšs sēdošā pozīcijā, tas ir iesaiņots jaukā dāvanu kastē.

 Pilns apraksts

28.00 €
Ir Xnet noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Personāžs Wooly
Interaktīvās

IZVĒLIES ZAĻO
Visi izmantotie materiāli ir dabiski. Audums - 100% sertificēta bioloģiska kokvilna, audzēta, neizmantojot toksiskus mēslojumus vai pesticīdus. Pildījums - 100% kukurūzas šķiedras – dabiski hipoalerģisks un antibakteriāls. 

ESI SOCIĀLI ATBILDĪGS
Uzņēmuma filozofijas pamatā ir sociāli atbildīga uzņēmējdarbība – sociālas vienotības izveide un cieņa vienam pret otru. Izvēloties Wooly Organic rotaļlietas, jūs palīdzat nodrošināt darba iespējas cilvēkiem ar invaliditāti.

NOVĒRTĒ DIZAINU
Ceram, ka mūsu ilgspējīgais rotaļlietu dizains liecinās nākamajām paaudzēm par laikmetu, kurā dzīvojam pašlaik, cenšoties rast līdzsvaru starp sociālajiem, vides un ekonomiskajiem aspektiem. Dizaina autors: Latvijas Mākslas akadēmija.

Ieteicams bērniem no trīs mēnešu vecuma.

Audums: 100% bioloģiska kokvilna.

Pildījums: 100% poliesters.

Acis izšūtas.

Jūsu bērna veselībai un drošībai. Brīdinājums! Rūpējieties, lai rotaļlieta būtu tīra. Viegla kopšana – mazgājiet 30 °C temperatūrā, izvēloties saudzīgas mazgāšanas programmu. Mazgāšanas norādījumi atrodami uz auduma etiķetes. Mazgāšanai izmantojiet tikai bērnu ziepes. Rūpīgi pārbaudiet pirms katras lietošanas. Izmetiet, tiklīdz parādās pirmās bojājuma vai nolietošanās pazīmes. Saglabājiet norādījumus vēlākai izmantošanai. Pirms dot rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojuma materiālus!

Izstrādāts un ražots Latvijā (ES)