Woods WCD6 industriālais gaisa sausinātājs

Ražotājs: Woods
Kods: X022770
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Wood‘s WCD6 ir ļoti spēcīgs industriālais gaisa sausinātājs, piemērots lielām telpām, kā veļas žāvēšanas telpas, noliktavas vai būvniecības objekti, kur ir nepieciešama ātra un efektīva sausināšana. Wood's WCD6 gaisa sausinātājs ir ļoti efektīvs un ar to ir iespējams ietaupīt daudz naudas, jo žāvēšanas process notiek ļoti ātri. Iekārtai ir lieli riteņi un ērti rokturi un to ērti iespējams pārvietot uz citu telpu.

 Pilns apraksts

998.00 €
99.80 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

99.80€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 1,097.80€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Šobrīd nav noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Ieteicamā telpas platība 315 m²
Mitruma savākšanas jauda 100 l / 24h
Vadība Elektroniskā
Taimeris
Gaisa jonizācija
Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma
Kondensāta tvertne Nav l

WCD6 gaisa sausinātājam ir iebūvēts kondensāta pumpis, kas ļauj izliet kondensātu kad un kur vēlaties un nav nepieciešams novadīt to drenāžā.

Funkcijas
* Sausina gaisu

Veiktspēja
* Līdz 315 m2
* Savāc līdz 100l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 50l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 1000 m3/h
* Maks. enerģijas patēriņš: 1230W

Vadība
* Elektroniska
* LCD Displejs
* Taimeris: līdz 24h

Galvenās īpašības
* Regulējams higrostats
* Automātiska mitruma kontrole
* Automātiska atslēgšanās, ja sasniegts iestatītais mitruma daudzums.
* Darba temperatūra: +5 līdz +35'C
* Ūdens sūknis

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 60 dB

Svars un izmērs
* Svars: 53 kg
* Izmērs: 635 x 500 x 880 mm

WCD6 gaisa sausinātājam ir augsta veiktspēja pat, ja gaisa temperatūra ir tikai +5'C. Ierīcei ir iebūvēts 24 stundu taimeris. Rotējošs kompresors, automātiskā atkausēšanas sistēma un digitāls displejs padara to viegli lietojamu. Iespējams gaisa sausinātāju ieregulēt, lai tas strādātu nepārtrauktā režīmā vai iestatīt vēlamo gaisa mitrumu un tas strādās tikai brīžos, kad telpā gaisa mitrums būs lielāks par iestatīto.

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.