Woods MRD10 gaisa sausinātājs

Ražotājs: Woods
Kods: X022780
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Pateicoties to kompaktajam dizainam un mazajam svaram, Wood's gaisa sausinātāji MRD10 un MRD14 iederas jebkurā vietā mājās. Gaisa sausinātāju praktiskais rokturis novietots vietā, kur tas visvairāk ir vajadzīgs. MRD10 gaisa sausinātājs pūš sausu un siltu gaisu no augšējās iekārtas daļas, ko var lietot, ja nepieciešams izžāvēt izmazgātās drēbes. Pateicoties tā priekšrocībām, MRD10 gaisa sausinātājs ir ideāla izvēle lietot to vannas istabās, virtuvēs vai veļas žāvēšanas telpās.

 Pilns apraksts

175.00 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Ieteicamā telpas platība 40 m²
Mitruma savākšanas jauda 10 l / 24h
Vadība Elektroniskā
Taimeris
Gaisa jonizācija
Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma
Kondensāta tvertne 2.7 l

Funkcijas
* Sausina gaisu

Veiktspēja
* Līdz 40 m2 (līdz 2 telpām)
* Savāc līdz 10l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 5l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 100 m3/h
* Maks. enerģijas patēriņš: 220W

Vadība
* Elektroniska

Galvenās īpašības
* Gaisa filtrs
* Regulējams higrometrs
* Automātiska atsaldēšana
* Tvertnes tilpums: 2.7 litri
* Darba temperatūra: +5 līdz +35'C
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 46 dB

Svars un izmērs
* Svars: 9 kg
* Izmērs: 305 x 190 x 483 mm

Produkta specifikācijas lapa

MRD sērijas gaisa sausinātājiem veiktspēja ir pietiekami liela, pat ja temperatūra nokrīt līdz +5'C. Iebūvētais termostats automātiski atslēdz iekārtu, un temperatūras palielināšanās gaisa sausinātājā sākas. Darbojoties pēc tāda principa, dod iespēju aizsardzībai pret pelējuma sēnīti, kas neizplatās, ja telpas temperatūra pazeminās zem +7'C .

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.