Woods ELFI 300 gaisa attīrītājs

Ražotājs: Woods
Kods: X035740
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Wood's ELFI300 ir kompakts, efektīvs un neiedomājami energo-efektīvs gaisa attīrītījs. Tā spēcīgā gaisa plūsma to padara ideālu dzīvojamā istabām, birojiem, apartamentiem un citām telpām līdz 60m2. Patentējais Active ION HEPA filtrs nodrošinās augstu gaisa plūsmu un attīrīšanas līmeni kombinācijā ar zemu trokšņu līmeni un energoenerģijas patēriņu. Wood's ELFI300 ir gaisa attīrītājs, kas apveltīts ar spēju ātri attīrīt gaisu no kaitīgām daļiņām. Wood's ELFI300 ir veidots no metāla, kas nav tikai izturīgs materiāls, bet ir arī higēnisks, smaku nepiesaistošs un gandrīz 100% pārstrādājams. Ventilatora ātrums Wood's ELFI300 ir regulējams un nodrošina maksimālo gaisa plūsmu 300m3/h. Tas padara to piemērotu telpām līdz 60m2. Šis robustais un efektīvais gaisa attīrītājs attīra gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem, baktērijām, izplūdes gāzēm un citām kaitīgām daļiņām. Pateicoties zemajam energo patēriņam un trokšņu līmenim, Jūs varat atstāt ELFI300 ieslēgtu nepārtraukti, pat naktīs vai, kad neatrodaties mājās. Tādejādi, Jūs vienmēr uzturat veselīgu gaisu mājās, neuztraucoties par iekārtas radīto troksni vai lieliem elektrības rēķiniem. ELFI300 var tikt aprīkots ar augstas kvalitātes ogles filtru (nopērkams atsevišķi), kas gaisu attīrīs no smakām un gāzēm, kā cigarešu dūmi.

 Pilns apraksts

399.00 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Gaia mitrinātāji
Gaisa attīrītājs
Ieteicamā telpas platība 60 m²
Vadība Mehāniskā
Displejs
Gaisa jonizācija
Nakts režīms
Lietojams ar aromātiskajām eļļām

Funkcijas
* Attīra gaisu
* Jonizē

Veiktspēja
* Līdz 60 m2
* Gaisa plūsma: 75/150/300 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 4/8/12 W

Vadība
* Mehāniska

Galvenās īpašības
* Pievilcīgs un praktisks dizains
* 9 ballu tīrīšanas kvalitāte
* HEPA gaisa filtrs
* Ļoti klusa darbība - iespējams lietot arī naktī
* Jonizators svaigākam gaisam telpā

Trokšņu līmenis
* Sākot no 25 dB

Svars un izmērs
* Svars: 12 kg
* Izmērs: 160 x 510 x 610 mm

Produkta specifikācijas lapa


Wood's ELFI300 ir ļoti efektīvs gaisa attīrītājs, radīts plašām dzīvojamām istabām un mazākiem dzīvokļiem. Šis kompaktais gaisa attīrītājs patērē ļoti maz elektroenerģijas un to var aprīkot ar ogles filtru, ja Jums nepieciešams gaisu attīrīt no smakām un gāzēm.

HEPA Active ION jonizācijas filtrs
Unikāls gaisa filtrs, Active ION HEPA, ir zviedru izgudrojums, kurš pēc Wood's uzskatiem izraisīs revolūciju gaisa attīrīšanā kādu to patērētājs līdz šim ir sapratis.

Active ION HEPA filtrs pieļauj iekārtai varenu gaisa plūsmu pie ļoti maza elektrības patēriņa un trokšnu līmeņa. Active ION HEPA filtri ir iepriekš rūpnīcā jonizēti, tādejādi tie ir daudz gaisīgāki par tradicionāliem filtriem. Gaiss gandrīz brīvi var plūst cauri filtram un tajā pat laikā attīrītais gaiss ir brīvs no kaitīgām daļiņām.

Gaisa attīrītāji, kuros izmanto tradicionālos HEPA filtrus, vada gaisu caur ļoti bieziem filtriem, lai nodrošinātu tādu pašu gaisa attīrīšanas pakāpi kā Wood's produkti. Lai arī šie filtri attīra gaisu, Jums ir nepieciešams rēķināties ar lieliem iekārtas ventilatoriem, kas cirkulē gaisu cauri gaisa attīrītājam, radot troksni un ievērojamu elektrības patēriņu.

Pretēji daudziem citiem filtriem, kas ir veidoti no 100% polipropilena, Active ION HEPA filtra sastāvā ir miksēts polipropilens un akrikats. Akrilats notur polipropilena šķiedras vairāk atdalītas un nodrošina atvērtāku un biezāku sastāvu. Tas palielina putekļu savākšanas ietilpību un samazina spiediena kritumu.

Gaisa attīrīšanas nepieciešamība
Iekštelpu gaiss ir vairāk piesārņots nekā ārpusē. Telpas 1 m2 var būt līdz 20 miljoniem dažādu daļiņu gaisā, pie katras ieelpošanas tās nogulsnējas mūsu plaušās. Sastopamākie iekštelpu gaisa piesārņotāji: tabakas dūmi, oglekļa monoksīds, formaldehīds un citi piesārņotāji. Gaisa kustības nodrošināšana un telpu uzkopšana ir nepieciešāmība. Kad Jūs nejūtam nekādu gaisa kustību telpā, Jūs sākat justies slikti un Jūsu darba spējas ievērojami samazinās. Gaisa attīrītāji spēj attīrīt 99,7% no telpas gaisa, pateicoties to spēcīgajiem filtriem. Tie savāc putekļu ērcītes, pelējuma sporas, sēnīšu sporas, ziedputekšņus, grāmatu putekļus, mājdzīvnieku spalvas un citus alergēnus, piesārņotājus, un smakas, tabakas dūmus un mikroskopiskas daļiņas. Gaisa attīrītāji ir īpaši ieteicami cilvēkiem, kas cieš no alerģiskām slimībām un astmas pacientiem, kā arī jebkuram, kas vēlas no tām izvairīties.