Woods ELFI 150 gaisa attīrītājs

Ražotājs: Woods
Kods: X022745
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Wood's ELFI 150 gaisa attīrītājam ir 3 ventilatora darbības režīmi un maksimālā gaisa plūsma - 150 m3/h. Tas ļauj to veiksmīgi izmantot telpās līdz 30 m2. Šis kompaktais, efektīvais un stilīgais gaisa attīrītājs attīrīs gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem, baktērijām, izplūdes gāzēm, radona un citām kaitīgām daļiņām.

 Pilns apraksts

299.00 €
29.90 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

29.90€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 328.90€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Gaia mitrinātāji
Gaisa attīrītājs
Ieteicamā telpas platība 30 m²
Vadība Mehāniskā
Displejs
Gaisa jonizācija
Nakts režīms
Lietojams ar aromātiskajām eļļām
Piederumi

Funkcijas
* Attīra gaisu
* Jonizē

Veiktspēja
* Līdz 30 m2
* Gaisa plūsma: 150 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 10W

Vadība
* Mehāniska

Galvenās īpašības
* Pievilcīgs un praktisks dizains
* 9 ballu tīrīšanas kvalitāte
* HEPA gaisa filtrs
* Ļoti klusa darbība - iespējams lietot arī naktī
* Jonizators svaigākam gaisam telpā

Trokšņu līmenis
* Maksimālais: 25 dB

Svars un izmērs
* Svars: 1 kg
* Izmērs: 105 x 505 x 500 mm

Produkta specifikācijas lapa

Wood's ELFI 150 gaisa attīrītāju ir iespējams stiprināt pie sienas, patiesi šaurs gaisa tīrītājs speciāli radīts lietošanai guļamistabās un citās mazās istabās. Pateicoties mazajam trokšņu līmenim, ELFI 150 var darboties visas nakts garumā, jo tā darbība netraucē naktsmieru.

Gaisa attīrīšanas nepieciešamība
Iekštelpu gaiss ir vairāk piesārņots nekā ārpusē. Telpas 1 m2 var būt līdz 20 miljoniem dažādu daļiņu gaisā, pie katras ieelpošanas tās nogulsnējas mūsu plaušās. Sastopamākie iekštelpu gaisa piesārņotāji: tabakas dūmi, oglekļa monoksīds, formaldehīds un citi piesārņotāji. Gaisa kustības nodrošināšana un telpu uzkopšana ir nepieciešāmība. Kad Jūs nejūtam nekādu gaisa kustību telpā, Jūs sākat justies slikti un Jūsu darba spējas ievērojami samazinās. Gaisa attīrītāji spēj attīrīt 99,7% no telpas gaisa, pateicoties to spēcīgajiem filtriem. Tie savāc putekļu ērcītes, pelējuma sporas, sēnīšu sporas, ziedputekšņus, grāmatu putekļus, mājdzīvnieku spalvas un citus alergēnus, piesārņotājus, un smakas, tabakas dūmus un mikroskopiskas daļiņas. Gaisa attīrītāji ir īpaši ieteicami cilvēkiem, kas cieš no alerģiskām slimībām un astmas pacientiem, kā arī jebkuram, kas vēlas no tām izvairīties.