Woods ED50F gaisa sausinātājs

Ražotājs: Woods
Kods: X053800
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Balstoties uz Zviedrijas Enerģijas aģentūras testa rezultātiem, Wood's gaisa sausinātājs ED50 ir pats efektīvākais, salīdzinot veiktspēju ar patērēto enerģijas daudzumu. Jaudīgais kompresors ļauj iekārtai ātri savākt lieko mitrumu un izžāvēt izmazgātās drēbes ātrāk kā izmantojot citus gaisa sausinātājus. ED50 gaisa sausinātājā iebūvētais augstas veiktspējas kompresors, ļauj to izmantot iekštelpās ar lielu mitruma daudzumu, kā iekštelpu baseini, veļas žāvēšanas istabas vai lieli pagrabi.

 Pilns apraksts

549.00 €
54.90 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

54.90€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 603.90€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Ieteicamā telpas platība 125 m²
Mitruma savākšanas jauda 33.2 l / 24h
Vadība Mehāniskā
Taimeris
Gaisa jonizācija
Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Gaisa sausinātājs ED50 saglabā savu lielo efektivitāti pat tad, ja telpas temperatūra ir tikai +5'C. Aprīkots ar izturīgiem riteņiem, gaisa sausinātāju ir viegli pārvietot, un uz tā virspuses varat novietot veļas grozu.

Funkcijas
* Sausina gaisu
* Veļas žāvēšana

Veiktspēja
* Līdz 125 m2 (līdz 6-8 telpām)
* Savāc līdz 33.2l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 21.1l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 296 m3/h
* Maks. enerģijas patēriņš: 850W

Vadība
* Elektromehāniska

Galvenās īpašības
* Gaisa filtrs
* Regulējams higrostats
* Automātiska atsaldēšana
* Automātiska atslēgšanās ja tvertne pilna
* IPX1 aizsardzības klase
* Tvertnes tilpums: 10.4 litri
* Darba temperatūra: +5 līdz +35'C
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 38-50 dB

Svars un izmērs
* Svars: 28 kg
* Izmērs: 343 x 406 x 527 mm

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.