Woods DS28F gaisa sausinātājs

Ražotājs: Woods
Kods: X022773
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Pateicoties augstajai veiktspējai un izturībai, Wood's DS28 un DS36 gaisa sausinātāji ir kļuvuši par pašiem populārākajiem gaisa sausinātājiem Skandināvijas valstīs, kurus ir izvēlējušies jau vairāk par 300 000 cilvēku. Droši var apgalvot, ka DS28 / DS36 ir īpaši augstas klases gaisa sausinātāji. Wood's DS28 modeli apbalvoja Zviedrijas Enerģijas aģentūra, kā labāko eksperimenta dalībnieku.

 Pilns apraksts

405.00 €
40.50 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

40.50€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 445.50€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Ieteicamā telpas platība 90 m²
Mitruma savākšanas jauda 17 l / 24h
Vadība Mehāniskā
Taimeris
Gaisa jonizācija
Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma
Kondensāta tvertne 10 l

Funkcijas
* Sausina gaisu
* Žāvēšanas režīms

Veiktspēja
* Līdz 90 m2 (līdz 4-5 telpām)
* Savāc līdz 17.5l/24h (pie 35'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 10.4l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 336 m3/h
* Maks. enerģijas patēriņš: 460W

Vadība
* Elektromehāniska

Galvenās īpašības
* Gaisa filtrs
* Ventilatora režīmi: 2
* Automātiska atslēgšanās pie +5'C
* Automātiska atslēgšanās ja tvertne pilna
* IP21 aizsardzības klase
* Tvertnes tilpums: 10.4 litri
* Darba temperatūra: +5 līdz +35'C
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 38/50 dB

Svars un izmērs
* Svars: 25 kg
* Izmērs: 343 x 406 x 527 mm

Ražots Kanādā!

Pēc produkta iegādes reģistrējiet Jūsu produktu ražotāja interneta vietnē, reizi gadā mainiet SMF filtru, saglabājiet pirkuma čekus un saņemiet pagarināto garantiju līdz 6gadiem!
Reģistrācijas adrese: https://warranty.woods.se/?lang=en

DS28 un DS36 – pilnīgi stabili gaisa sausinātāji, kuri īpaši paredzēti pagrabu sausināšanai vai izmazgātu drēbju žāvēšanai. Iekārtas veiktspēja ir pietiekami liela, pat ja telpas temperatūra ir tikai +5'C. Aprīkots ar izturīgiem riteņiem, gaisa sausinātāju ir viegli pārvietot, un uz tā virspuses varat novietot veļas grozu.

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.