Westinhouse WST3011ZE Slow cooker - lēnvāres katls

Ražotājs: Westinhouse
Kods: X007004
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Lēnvāres katls - Slow cooker

 Pilns apraksts

39.99 €
4.00 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

4.00€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 44.00€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Tilpums 2.7 l
Pārklājums Keramika
Materiāls Alumīnijs
Stiklkeramiskajām virsmām
Indukcijas gatavošanas virsmām
Gāzes virsmām
Ar vāku
Komplekti
Ātrvāres katli
Lēnvāres katli

Virtuvē neaizvietojama ierīce garšīgu, sulīgu un aromātisku ēdienu pagatavošanai, jo katlā automātiski tiek uzturēta produktiem ideālā gatavošanas temperatūra - 77°C.

Ielieciet no rīta visus nepieciešamos produktus lēnvāres katlā (vienlaicīgi gaļu, kartupeļus, burkānus, putraimus u.c. sastāvdaļas), ieslēdziet un atsājiet to uz 6-10 stundām - pēc darba pārnākot mājās Jūs jau gaidīs gatavas un lieliskas vakariņas. Šāda veida gatavošanā (temeperatūrā no 77°C līdz 88°C) produktos tiek saglabāti visi tajos esošie vitamīni (tradicionāli gatavojot 100°C līdz 90% vitamīnu aiziet bojā), barības vielas un garšas īpašības, turklāt patērējot minimālu elektrības patēriņu, gaļu iespējams pagatavot īpaši mīkstu un sulīgu. Ņemot vērā zemo gatavošanas temperatūru katlā var pagatavot lieliskas putras no graudaugiem, kuri ilgi jāvāra – grūbas, prosa, miežu putraimi, zirņu biezenis, pupas utm. Ja vēlaties, šīs putras varat gatavot arī tīrā pienā. Lēvnāres katlā Jūs varat pagatavot dažādas zupas ar vai bez gaļas, dažādus dārzeņu sautējumus, pildītus piparus, kabačus, kāpostu tīteņus, gaļas, ribiņu, vistas kājiņu un zivju sautējumus. Katla tilpums - 2,7 litri.

Specifikācija
* Katla ietilpība - 2.7 litri
* Izņemamas keramikas trauks
* Caurspīdīgs un noņemams stikla vāks
* 3 gatavošanas režīmi
* Jauda - 200W