Vasarnīca, vēlāk. Judīte Hermane

Ražotājs: Atēna
Kods: X019515

Divas sievietes uz salas spēlē spēli "Iztēlojies dzīvi".
Pirmizrādes svinības gluži negaidīti beidzas režisora dzīvoklī, rītam austot.
Kādu vīrieti vasarnīcā pie Oderas apciemo vēstnese no pagātnes, ko viņš vairs nevēlas atcerēties.
Vecs vīrs lētā Ņujorkas viesnīcā iepazīstas ar jauniņu ceļotāju.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Žanrs Praktiskā
Latviešu
Ārzemju

Hermanes stāstu varoņi inscenē savu dzīvi un kļūst par tās skatītājiem. Viņu domas allaž riņķo ap mīlestību un iznīcību, viņi baidās no savas nedzīvotās dzīves un jūt, ka laiks ir aiztraucies viņiem garām, ka viņi dzīvo iztēlē un pagātnē, nevis tagadnē. Judītes Hermanes prasme notvert vissmalkākās nianses un radīt spilgtu, intensīvu noskaņu padara viņas stāstus neaizmirstamus.

Rakstniece un žurnāliste Judīte Hermane (Judith Hermann, 1970) ir dzimusi un dzīvo Berlīnē. Sadabīgās autores ienākšanu literatūrā pirmo stāstu krājumu Vasarnīca, vēlāk (2000) augstu novērtējuši gan vairāku valstu lasītāji, gan literatūras kritiķi.
2003. gadā iznācis viņas otrais stāstu krājums Tikai rēgi. Judīte Hermane ir Heinriha fon Kleista prēmijas laureāte (2003).

Mums ir parādījusies jauna rakstniece, izcila rakstniece. Viņas panākumi būs lieli.
/Marsels ReihsRanickis /

Gada spilgtākā literārā debija Vācijā. Šie stāsti balansē uz simbolisma un romantikas robežas, bet noskaņa ir moderna. Vasarnīca, vēlāk ir ārkārtīgi interesanta iepazīšanās.
/Marija Teclafa, Politiken/

Vācu debitantes Judītes Hermanes kvēlošos un nemierīgi džeziskos stāstos cilvēki runā par dzīves nejaušībām, laika ritējumu un par to, ko viņu dzīvē nozīmē būt īstajā vietā, īstajā laikā, par dzīves dramatiskajiem pavērsieniem. Jau nosaukums Vasarnīca, vēlāk ir kā mājiens, kas liecina par dzīves neizmantotajām iespējām un nobīdēm, kā steigā uzšņāpta zīmīte, kas atstāta uz virtuves galda mīļotajam.
/Signe Lindskova Hansena, Information/

No vācu valodas tulkojusi Silvija Brice.
Māra Ābeles vāka dizains.

Formāts: 140x227 mm
Cietos vākos.
149 lpp.