TX CD Soft-R Cryptex

Ražotājs: Maxell
Kods: X019906

CD Soft-R Cryptex matrica
Vienreiz ierakstāma CD matrica, 680MB.
CD Soft-R Cryptex ir risinājums jūsu datu drošībai.
Šis CD satur viegli lietojamu CD-ieraksta programmu, kas kodē un ieraksta Jūsu privātos un konfidenciālos datus.
Bez papildus programmnodrošinājuma un tikai ar vienkāršu paroli, Jūs variet aizsargāt savus slepenos failus un glabāt tos uz CD matricas.
Jūs variet nolasīt informāciju no CDSoft-R Cryptex matricas uz jebkura datora. Ievadot tikai paroli Jūs piekļūsiet saviem aizsargātajiem failiem.
Instrukcija:
1.Ievietojiet CD Soft-R Cryptex matricu datora diskdzinī. Pēc dažām sekundēm atvērsies logs ar CD Soft-R Cryptex ieraksta programmu. Izvēlieties kādu no pieejamām valodām un spiediet “Tālāk”.
2.Izvēlieties un ievadiet paroli, lai nodrošinātu aizsargātu piekļuvi CD Soft-R Cryptex matricā ierakstītajiem datiem. Svarīgi: atcerieties paroli, jo tā būs nepieciešama lai nodrošinātu turpmāku piekļuvi CD Soft-R Cryptex matricā ierakstītajiem datiem. Izvēlieties un pievienojiet failus, kurus Jūs gribat kodēt un ierakstīt.
3.Lai pabeigtu ierakstu uzklikšķiniet uz ‘’Ieraksts’’. Pateicoties programmas nodrošinājumam CD matrica var tik ierakstīta vairāksesiju režīmā, kas ļauj kodēt un ierakstīt datus arī turpmāk, ja vien ir brīvas vietas uz matricas.
Savietojama ar: Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista

3.50 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde