Trīs Musketieri (DVD)

Ražotājs: EE
Kods: X061046
9.90 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Žanrs Multenes
Latviešu
Ārzemju
Datu formāts Video

Francija, 17. gadsimts. Iekšējo karu pārņemto valsti vēl nestabilāku padara galma intrigas, kuras ir savērpušās ap karalienes Annas un angļu hercoga Bekingema romantiskajām attiecībām. Visiem spēkiem cenšoties atmaskot sazvērniekus, kardināls Rišiljē ir gatavs uz visu, jo arī viņš slepenībā mīl karalieni Annu. Kardināla gvardi atrodas mūžīgā konfliktā ar karaļa musketieriem un nepaiet ne diena bez dueļiem starp abiem militārajiem grupējumiem.

Lai kļūtu par karaļa musketieri, Parīzē ierodas jaunais gaskonietis d`Artanjans un tūlīt pat tiek ierauts dažādu pārpratumu un notikumu virpulī, pateicoties kuriem, viņš iepazīstas ar slavenākajiem karaļa musketieriem Atosu, Portosu un Aramisu. Viņa bīstamie piedzīvojumi ir tikai sākušies - mīlestība pret skaisto Bonasjē jaunkundzi, draugu stingrie pleci, drosme un cēlsirdība - tas viss noderēs jaunajam gaskonietim, lai izdzīvotu šajā grūtajā laikā un glābtu karalieni no viņas ienaidniekiem.

Lieliski izkaidēs lielos un mazos skatītājus, pieaugušos aizraujot ar populāro sižeta līniju, bet mazos skatītājus priecēs jaukā lelļu animācija.

Režisors: Jānis Cimermanis

Filmas garums: 73min.

Valodas: Latviešu
Subtitri:  Krievu val.