Trauks ar viļņotām malām (ar kallām) (100-1049)

Ražotājs: Itālija
Kods: X020038

Trauks ar viļņotām malām - ar kallām.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Šķīvji veids Servēšanas
Šķīvja forma Ovāla
Materiāls Porcelāns
Krāsa Balta

Šādi trauki rotās visizmeklētāko galdu un būs lieliska dāvana jebkurās svinībās. Ienesīs mājoklī pavasara vēsmas! Praktiski pielietojama un izskatās dekoratīvi, lai rotātu jebkuru galdu, ienesot mājoklī priecīgu noskaņu. Veidojiet savus trauku komplektus, tos veiksmīgi savstarpēji kombinējot!

Ekskluzīvi, ar rokām darināti trauki no Ziemeļitālijas, kurus veidojuši itāļu trauku meistari ar gadsimtiem senām tradīcijām. Katrā meistaru darinātajā traukā ir jūtama reibinošā Venēcijas smarža un neatkārtojamā Adrijas jūras liegā elpa. No paaudzes uz paaudzi pārmantotās ģimenes trauku meistaru tradīcijas arī mūsdienās pārsteidz mūs ar veidoto trauku oriģinalitāti, drosmīgām idejām, interesantām formām un spilgto krāsu buķeti. Šķiet, šie trauki savulaik iedvesmojuši pat Šekspīru un palīdzējuši tapt mīlas stāstam par Romeo un Džulietu, kuri,kā stāsta leģenda,turpat blakus vien dzīvojuši un mīlējuši...

Meistaru iztēlei un fantāzijas lidojumam nav robežu, ja vēl talkā tiek ņemts rūpīgs roku darbs, tad tiek paveikts neatkārtojams brīnums, kas spēj izdaiļot, jebkura mājokļa interjeru, kā arī ikdienas un svētku galdu. Gaumīgi noformēti, šie trauki būs kā neaizmirstama un paliekoša dāvana jebkurā dzīves svētku reizē mums un mūsu draugiem.

Materiāls:
Dekoratīvais galda porcelāns.

Izmērs: 23x44 cm

kods: 100-1049