Thierry Mugler Alien EDP 30ml smaržūdens sievietēm

Ražotājs: Thierry Mugler
Kods: X018115
UPC: 3439602800119

Thierry Mugler Alien EDP 30 ml Woman

 Pilns apraksts

42.99 €
4.48 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

4.48€

Norādītajam ikmēneša maksājumam ir informatīva nozīme! Precīza informācija par aizdevuma summu un ikmēneša maksājumu būs zināma pēc pieteikuma izskatīšanas!

Vienreizēja līguma komisijas maksa: 7.00€
Kopējā atmaksājamā summa: 114.44€
Procentu likme: 35.00%
GPL: 166.84%
Ir Xnet noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Koncentrācija EDP (Parfimērijas ūdens)
Tilpums 30ml

Thierry Mugler intuīcija, paradoksu pilna, kas tiecas mērķtiecīgi uz jauniem horizontiem, noveda viņu pie sievišķības atspoguļošanas jaunas formas. Tā, kura dzimusi citā pasaulē, ieradusies pie mums un piepildīja telpu ar labsirdību, mieru un iekšējo spēku. Svešiniece, atnākusi no senatnes vai no tālās nākotnes – šī noslēpumainā svešiniece mīt katrā sievietē.

Un flakons – talismans Alien, kā filozofu akmens, glabā sevī viņas esamības būtību un atklāj tās iekšējo skaistumu. Bet tajā iekļautais aromāts, ir kā mirdzoša gaisma jeb kā tālas, neaizsniedzamas pasaules sauciens, noslēpumains, teju nenotverams un aizslīdošs ... tāpat kā tā īpašnieces maģija. Kombinācijā no koksnes ambras, kašmira koka un jasmīna Muglers sadraudzībā ar Dominiku Ropionu un Lorānu Brjūru (IFF) radījis lielisku, vibrējoši mistisku aromātu, kas atmodina vēlmi atklāt un cerēt, ko sola sievietei nākotnē...

Raksturojums: spožs, vibrējošs, aizslīdošs
Aromāti: ambras, ziedu
Nots: jasmīns, koksne, ambra, kašmira koks