Supra DU 201 gaisa sausinātājs

Ražotājs: Supra
Kods: X022776
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Gaisa sausinātājs Supra DU 201 ir kompakts, viegli lietojams un perfects dzīvokļiem vai vasarnīcām. Uz skaidra kontroles paneļa tiek parādīta visa nepieciešamā informācija, lai ļoti viegli varētu iestatīt vajadzīgo mitruma līmeni, un pēc tam ierīce strādās tikai tad, kad mitruma līmenis būs augstāks par iestatīto.

 Pilns apraksts

219.00 €
21.90 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

21.90€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 240.90€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Ieteicamā telpas platība 70 m²
Mitruma savākšanas jauda 20 l / 24h
Vadība Elektroniskā
Taimeris
Gaisa jonizācija
Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma
Kondensāta tvertne 4.5 l

Funkcijas
* Sausina gaisu

Veiktspēja
* Līdz 70 m2 (līdz 4-5 telpām)
* Savāc līdz 20l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 9l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 200 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 360W

Vadība
* Elektroniska
* Taimeris
* LCD ekrāns

Galvenās īpašības
* Gaisa filtrs
* Automātiska mitruma kontrole
* Tvertnes tilpums: 4.5 litri
* Darba temperatūra: +5 līdz +35'C
* Ūdens drenāžas sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 45 dB

Svars un izmērs
* Svars: 13.5 kg
* Izmērs: 590 x 370 x 330 mm

Kad ūdens tvertne ir pilna vai neprecīzi ielikta ierīcē, iekārta automātiski izslēgsies un informēs lietotāju uz vadības paneļa. Automātiska izslēgšanās pasargā no nesankcionētas ūdens noplūdes. Gaisa sausinātājs Supra DU 201 ir veidots tā, lai varētu to lietot arī pagrabā un garāžā, arī gadījumos, kad temperatūra nokrīt līdz 5'C. Pateicoties faktam, ka ierīce ir kompakta to var izmantot mazākās telpās, kā vannasistaba. Gaisa filtrs ir uzstādīts ierīces aizmugurē. Gais a sausinātāja DU 201 ūdens tvertne atrodas ierīces kreisajā pusē.

Gaisa sausinātājs Supra DU 201 Jūsu mājās radīs komfortablu vidi un pelējums, mitrums atkāpsies, un telpas iegūs atkal patīkamu smaržu.

Supra gaisa uzlabošanas ierīces ir ļoti populāras Francijā, Lielbritānijā, Norvēģijā, Dānijā, un citās valstīs.

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.