Stiga Super Mini Tennis Table tenisa galds (ST76105001)

Ražotājs: Stiga
Kods: X052259
MPN: ST76105001
UPC: 7318681050010

Stiga Super Mini Tennis Table tenisa galds.

 Pilns apraksts

49.99 €
5.00 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

5.00€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 55.00€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Šobrīd nav noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Veids Tenisa galdi

Stiga Sports AB ir pasaules līmeņa uzņēmums ar sadarbības partneriem vairāk nekā 100 valstīs. Uzņēmums ir līderis galda tenisa aprīkojuma ražošanā nu jau ir vairāk nekā 60 gadus. Šajā laikā Stiga turpina stiprināt savas pozīcijas kā inovatīvs galda tenisa aprīkojuma ražotājs. Stiga izmanto labākās izejvielas, saglabājot visaugstāko kvalitāti, nepārtraukti ieguldot līdzekļus un labāko darbinieku darbu pētniecībā un jaunu ražošanas tehnoloģiju attīstībā. Visā savā darbības laikā, Stiga ir uzkrājusi milzīgu pieredzi un zināšanas par nozari un uzklausījusi daudzu profesionāļu viedokli: ir izveidota cieša sadarbība ar vairākiem pasaules klases spēlētājiem un treneriem, kas uzņēmumam ļauj uzzināt jaunāko no labākajiem viņu preču izmantotājiem.

- Galda izmēri: 68cm x 52cm.
- Komplektā ir 2 raketes un tīkls.

Zviedru firma Stiga šogad ir izlaidusi apritē jaunu tenisa galda modelīti. Unikāla spēle, jo to var spēlēt gandrīz visur. Mājās, skolās, starpbrīžos vai savā darba vietā šis jaukais galds jums labi pakavēs laiku. Tenisa galds ir maza izmēra un komplektā nāk līdz 2 raketītes un tīkls.