Step2 Zīmēšanas un rotaļu galds Flip & Doodle Easel Desk ar ķeblīti un tāfeli (836500)

Ražotājs: Step2
Kods: X008713
Ražotāja garantija: 36 mēn.

Step2 Zīmēšanas un rotaļu galds Flip & Doodle Easel Desk ar ķeblīti un tāfeli  Pilns apraksts

155.10 €
15.51 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

15.51€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 170.61€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Šobrīd nav noliktavā
Piegāde
Palieliniet savu mākslas stūrīti, izmantojot šo saliekamo jaunrades iekārtu! Zīmēšanas galdu Flip & Doodle Easel Desk iespējams izmantot kā galdu ar daudziem glabāšanas nodalījumiem, tad pacelt uz augšu galda virsmu, lai izmantotu to kā tāfeli, kas aprīkota ar piederumu plauktu un saspraudi mākslas darbu nofiksēšanai. Dubultais dizains iekļauj vertikālu tāfeli, ko iespējams nolocīt un pārvērst par galda virsmu. Zīmēšanas tāfele sastāv no metāliskas tāfeles. Liela 33 x 51 cm darba virsma maksimāli radošām izpausmēm. Iestrādātie nodalījumi ļauj sakārtot krāsas, marķierus un piederumus. Glāžu turētājs paredzēts ūdenim vai marķieriem. Tāfeles saspraude nofiksēs papīru zīmēšanas un gleznošanas nodarbību laikā. Divās lielajās un četrās vidēja izmēra tvertnēs iespējams glabāt zīmēšanas piederumus rokas stiepiena attālumā. Plašā pamatne nodrošina stabilitāti un aizmugures glabāšanas nodalījumu grāmatām. Jaukas rotaļas garantētas!

Specifikācija

Komplektā:
* Zīmēšanas un rotaļu galds Flip & Doodle Easel Desk ar ķeblīti un tāfeli

Bērna vecums:
* Vecums: no 3 gadiem

Īpašības:
* Virsmas ir viegli kopjamas
* Salikšanai nepieciešama vecāku palīdzība

Izmēri:
* Izmēri (Garums x augstums x dziļums): 48.3 x 66 x 60.3 cm
* Ķeblīša augstums 30 cm

Svars:
* Svars: 9.6 kg

Garantija 3 gadi
Ražots: ASV

Preces kods: 774500

Par ražotāju Step2
Uzņēmums Step2® LLC ar galveno biroju Strītsboro, Ohaio, ir lielākais amerikāņu rotaļlietu ražotājs pirmsskolas vecuma bērniem un mazbērniem, kā arī pasaulē lielākais rotējošajās presēs izlieto plastmasas produktu izgatavotājs. Misija - Būt vadošajam novatoram tādu bērnu produktu jomā, kas attīsta iztēli un bagātina bērnības svinēšanu ģimenē. Step2® lepojas ar divām lielām rūpnīcām ASV Ohaio štata ziemeļos, vienu - Strītsboro un otru - Perisvilā. Step2® produkti tiek izplatīti atlasītiem tirgotājiem visā ASV, Kanādā un vairāk nekā 70 citās valstīs.