Step2 Līcis, kur šļakstīties un rakt - rotaļu komplekts (726700)

Ražotājs: Step2
Kods: X015108
Ražotāja garantija: 36 mēn.

Step2 Līcis, kur šļakstīties un rakt

 Pilns apraksts

94.99 €
9.50 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

9.50€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 104.50€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Pieejama 2-5 dienu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Šūpoles
Smilšakstes
Rotaļu komplekti
Augstums 73 cm
Platums (cm) 75 cm

Izvēlies smiltis, ūdeni vai abus universālai radošai rotaļai! Iekļauts vāks, kas der abām pusēm un atdala smiltis no ūdens. Kombinē ūdens torni un kalnu vāku, lai izveidotu ūdenskritumu! Vāku var lietot atsevišķi vai kopā papildu jautrībai. 5 piederumu komplektā iekļauts ūdens tornis ar slīdkalniņu, ratu un izņemamu krūzīti, smilšu lāpstiņa, kas izskatās kā haizivs, krūzīte un lāpstiņa/grābeklītis. Ietilpst 13,5 kg smilšu un 15 l ūdens. Izturīgā plastmasas konstrukcija ar dubultajām sienām kalpos daudzu gadu garumā un sniegs daudz prieka!

Specifikācija

Komplektā:
* Līcis, kur šļakstīties un rakt - rotaļu komplekts

Bērna vecums:
* Vecums: no 3 gadiem

Īpašības:
* Iekļauts aizbāznis
* Salikšanai nepieciešama vecāku palīdzība

Izmēri:
* Izmēri (Garums x augstums x dziļums): 78.7 x 72.8 x 74.9 cm

Svars:
* Svars: 7.3 kg

Garantija 3 gadi
Ražots: ASV

Preces kods: 726700

Par ražotāju Step2
Uzņēmums Step2® LLC ar galveno biroju Strītsboro, Ohaio, ir lielākais amerikāņu rotaļlietu ražotājs pirmsskolas vecuma bērniem un mazbērniem, kā arī pasaulē lielākais rotējošajās presēs izlieto plastmasas produktu izgatavotājs. Misija - Būt vadošajam novatoram tādu bērnu produktu jomā, kas attīsta iztēli un bagātina bērnības svinēšanu ģimenē. Step2® lepojas ar divām lielām rūpnīcām ASV Ohaio štata ziemeļos, vienu - Strītsboro un otru - Perisvilā. Step2® produkti tiek izplatīti atlasītiem tirgotājiem visā ASV, Kanādā un vairāk nekā 70 citās valstīs.