Step2 Kūciņu cepējs bērniem (893032)

Ražotājs: Step2
Kods: X008756
Ražotāja garantija: 36 mēn.

Step2 Kūciņu cepējs  Pilns apraksts

44.00 €
4.40 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

4.40€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 48.40€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Pieejama 2-5 dienu laikā
Piegāde
Kombinē pamatni, pildījumu un garnējumus un tad pasniedz savas kūciņas atkal un atkal! Iekļautas 5 kombinējamas formas kūciņas, glazūras, lentes un trauciņi. Iekļauta mīksta, saspiežama garnējamā turza ar 3 viegli nomaināmiem uzgaļiem. Formas kūciņas labi ieguļ rotējošā vitrīnas statīva padziļinājumos, kas izskatās skaisti. Iekļauta arī neliela servēšanas paplāte! Jaukām rotaļām.

Specifikācija

Komplektā:
* Kūciņu cepējs

Bērna vecums:
* Vecums: no 3 gadiem

Izmēri:
* Izmēri (Garums x augstums x dziļums): 32.4 x 31.1 x 41.9 cm

Svars:
* Svars: 1.3 kg

Garantija 3 gadi
Ražots: ASV

Preces kods: 893032

Par ražotāju Step2
Uzņēmums Step2® LLC ar galveno biroju Strītsboro, Ohaio, ir lielākais amerikāņu rotaļlietu ražotājs pirmsskolas vecuma bērniem un mazbērniem, kā arī pasaulē lielākais rotējošajās presēs izlieto plastmasas produktu izgatavotājs. Misija - Būt vadošajam novatoram tādu bērnu produktu jomā, kas attīsta iztēli un bagātina bērnības svinēšanu ģimenē. Step2® lepojas ar divām lielām rūpnīcām ASV Ohaio štata ziemeļos, vienu - Strītsboro un otru - Perisvilā. Step2® produkti tiek izplatīti atlasītiem tirgotājiem visā ASV, Kanādā un vairāk nekā 70 citās valstīs.