Step2 Jautrā ferma rotaļām smiltīs un ūdenī (716500)

Ražotājs: Step2
Kods: X014879
Ražotāja garantija: 36 mēn.

Step2 Jautrā ferma rotaļām smiltīs un ūdenī  Pilns apraksts

121.00 €
12.10 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

12.10€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 133.10€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Pieejama 2-5 dienu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Augstums 73 cm
Platums (cm) 76 cm
Varēsiet nodoties jautrām izklaidēm fermā! Izturīgajā galdā ietverti divi nodalījumi – viens smiltīm, bet otrs ūdenim. Traktors ar 2 piekabēm braukā pa fermas teritoriju un pa vidusdaļas trasi, kas atdala smilšu un ūdens nodalījumu. Šķūnis kalpo kā tunelis un to iespējams uzstādīt uz trases vairākās vietās. Galda kāju augšdaļā izvietotās piltuves kalpo kā "iekraušanas stacijas" radošām rotaļām. Piederumos iekļautas dzīvnieku figūriņas, traktors, 2 piekabes, lāpsta, šķūnis un piltuve. Tā kā galds atrodas uz paaugstinājuma, bērnu kājas paliks tīras un sausas. Izturīgā plastmasas konstrukcija ir viegli tīrāma un kalpos daudzu gadu garumā!

Specifikācija

Komplektā:
* Jautrā ferma rotaļām smiltīs un ūdenī

Bērna vecums:
* Vecums: no 3 gadiem

Īpašības:
* Konstrukcija paredzēta 102 cm gara jūrmalas saulessarga noturēšanai (nopērkams atsevišķi)
* Salikšanai nepieciešama vecāku palīdzība

Izmēri:
* Izmēri (Garums x augstums x dziļums): 17.8 x 73 x 76.2 cm

Svars:
* Svars: 5.7 kg

Garantija 3 gadi
Ražots: ASV

Preces kods:

Par ražotāju Step2
Uzņēmums Step2® LLC ar galveno biroju Strītsboro, Ohaio, ir lielākais amerikāņu rotaļlietu ražotājs pirmsskolas vecuma bērniem un mazbērniem, kā arī pasaulē lielākais rotējošajās presēs izlieto plastmasas produktu izgatavotājs. Misija - Būt vadošajam novatoram tādu bērnu produktu jomā, kas attīsta iztēli un bagātina bērnības svinēšanu ģimenē. Step2® lepojas ar divām lielām rūpnīcām ASV Ohaio štata ziemeļos, vienu - Strītsboro un otru - Perisvilā. Step2® produkti tiek izplatīti atlasītiem tirgotājiem visā ASV, Kanādā un vairāk nekā 70 citās valstīs.