Spokey Stampbar pumpēšanās rokturi (991992708)

Ražotājs: Spokey
Kods: X058788
MPN: 991992708
Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Espanderi
Fitnesa cimdi
Lecamauklas
Magnētiskie diski
Mini trenažieri
Paklājiņi trenažieriem
Slodzes atsvari
Svarcelšanas jostas
Vingrošanas riņķi

2 pumpēšanās rokturu komplektam ir stabila pamatne, un tie nodrošina iespēju efektīvi pumpēties, palielinot treniņa intensitāti. Rokturi ir ērti, neslīdoši, plati un atdalāmi. Pateicoties augstākās kvalitātes materiāliem, tie lieliski absorbē mitrumu.

Tie ir paredzēti, lai klasiskos vingrojumus padarītu vēl intensīvākus.

Šis ārkārtīgi vienkāršais treniņu rīks nodrošina iespēju pariezi izpildīt pumpēšanās vingrojumus un citus vingrojumus uz grīdas, maksimāli palielinot to intensitāti. Tie lieliski noderēs ķermeņa augšdaļas treniņam un efektīvai roku, muguras un plecu tonizēšanai.
Izpildiet pareizus pumpēšanās vingrojumus ik reizi — Spokey Stampbar pumpēšanās rokturi garantēs, ka treniņš ir maksimāli efektīvs.
Tos var izmantot vingrošanai dažādās pozās, tostarp sēdus, guļus, guļus ar ceļiem pie grīdas vai pat kopā ar fitnesa bumbu.
Tā jums dos iespēju trenēt muskuļus visdažādākajos veidos, tostarp no priekšpuses, ciešāk saliktām rokām, platāk izvērstām rokām un reversā veidā.
Pumpēšanās rokturi palielinās jūsu ķermeņa augšdaļas treniņa intensitāti, palīdzot padarīt jūsu spēka treniņu daudz efektīvāku un tonizējot jūsu ķermeņa augšdaļu un pamatmuskuļu grupas.
Jūs varēsiet rezultātus novērot rokās, mugurā un plecos!

* Tie ir radīti komfortam un ilgstošai kalpošanai.
* Ērtie, neslīdošie, platie un atdalāmie rokturi garantē drošu satvērienu.
* Tiem ir stabila pamatne, 17,6 cm diametrs maksimālai stabilitātei.
* Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas absorbē mitrumu