Sphero Orbotix Star Wars BB-8 App-Enabled Droid

Ražotājs: Sphero
Kods: X062555
MPN: R001ROW
Ražotāja garantija: 6 mēn.

Droīds BB-8, ko iespējams vadīt no viedtālruņa vai planšetdatora. Tā dizains, algoritmi un vadības principi pārņemti no filmā "Star Wars: The Force Awakens" ekstistējošā robota. Druīds spēj darīt daudzas lietas, piemēram: darboties patrulēšanas vai novērošanas režīmā, kura laikā robots autonomi "izpētīs" apkārtējo vidi, vai arī vadi un dod uzdevumus robotam caur savu viedtālruni. 

 Pilns apraksts

131.50 €
13.15 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

13.15€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 144.65€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde

BB-8 korpuss veidots kā apļa plastikāta bumba, aptuveni 3 collu diametrā, ar spilgtiem dizaina elemnetiem. Galvenā korpusa priekšrocība - uz tā nepaliek skrāpējumi. Korpuss ir kā moolīdz un hermētiski noslēgts bloks, kurā nevar iekļūt mitrums vai putekļi. Droīda iekšpusē atrodas stabilizācijas mehānisms, kas ļauj tam pārvietoties pa vidi un neapgāzties. Pateicoties magnētu sistēmai, robota galva vienmēr turas korpusa augšpusē.

Lai, robotu uzlādētu nav nepieciešams vads, jo tas uzlādējas izmantojot indukcijas sistēmu. Robotu vajag ievietot bāzes stacijā. Pilna robota uzlāde notiek aptuveni 3 stundās, kas ļauj to pēc tam lietot  līdz pat vienai stundai.

Sphero-bb-8-droid-1.jpg

Pēc pilnas uzlādes robots gatavs darbam. Pārliecinies vai esi aktivizējis Bluetooth savā viedierīcē un aktivizējat nepieciešamo aplikāciju. Viedierīce atradīs robotu pāris sekunžu laikā. Tālāk, tiek piedāvāti robota darbība srežīmi: patrulēšana, pārvietošanās vai hologrāfisko ziņu režīms. 

Patrulēšana - autonoms robota darbības režīms. Šajā režīmā robots pats izpēta apkārtējo vidi, tajā atrodošos priekšmetu atrašānās vietas, tā konstruējot atmiņa vides karti, kas ļauj tam izbēgt no sadursmes ar dažādiem objektiem. Šajā režīā apmlikācija uzrāda robota pārvietošanās ātrumu un veikto attālumu. Ja, robots saskrienas ar kādu priekšmetu, tad aplikācijā tas tiek piefiksēts un nākotnē no tā srobots izvairīsies. Sadursmes brīdī tiek arī izdots skaņas signāls.

Sphero-bb-8-droid-8.gif

Pārvietošanās režīmā lietotājs vada robotu izmantojot viedtālruņa aplikācijā atspoguļotos virtuālās vadīklas. Ar kreiso vadīkla paredzēta kustībai uz priekšu un aizmuguri, labā vadīkla ļauj robotam griezties ap savu asi.

Sphero-bb-8-droid-6.gif

Ziņojumu režīms ļauj izveidot un sūtīt virtuālus hologrāfiskos ziņojumus. Jāņem vērā kā šāda tehnooloģiju vēl pilnvērtīgi nevar izmantot, tad ražotājs piedāvā sekojošu varinatu. Ieraksti savu ziņojumu izmantojot viediekārtas iebūvēto videokameru un izmantojot aplikāciju tā vtiks vizualizēta viedtelefona vai planšetdatora ekrānā un izskatīsies tā, ka ziņojums tiek vizualizēts no robota galvas - kā filmā.

Sphero-bb-8-droid-7.gif

Tehniskie parametri
* Bluetooth atbalsts
* Bezmakas aplikācija Enabled Droid (lejuplādējama Itunes vai Google Play)
* Bezvadu uzlāde
* Lādēšanas ilgums: 3h
* Darbības laiks: līdz 1h
* Izmantošanas rādiuss: Līdz 30m
* Izmērs: 11.4 x 7.3 cm
* Svars: 200 g.
* Savietojams ar iOS, Android 4.4 un augstāku