Sniega frēze Al-KO SnowLine 700 E (7,8 kW) ar elektostartu

Ražotājs: AL-KO
Kods: X061411
MPN: 112931
UPC: 4003718045130
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Atvadieties no sniega – ar sniega frēzi „SnowLine 700E” ziema var nākt droši. Lielie gumijas riteņi ar dziļo protektoru nodrošina optimālu vilci un vieglu vadāmību arī vissarežģītākajos apstākļos. Ierīcei ir līdz sešiem turpgaitas un divi atpakaļgaitas pārnesumi, un riteņu piedziņas ātrumu var viegli regulēt. Sniega frēzes spēcīgais motors ar OHV tehnoloģiju un augšpusē izvietotiem vārstiem nodrošina izcilu veiktspēju, ko raksturo lielāka jauda un mazāks degvielas patēriņš. Tīrīšana bez pūlēm. Atkarībā no sniega īpašībām to pa grozāmo izmešanas kanālu var izsviest līdz pat 15 metru attālumā. Tā kā riteņu piedziņa tiek darbināta neatkarīgi, sniega frēze visu laiku virzās uz priekšu un nepārtraukti aizvāc sniegu. Ērta vadība. Kompaktais instrumentu panelis ar integrētajiem starmešiem nodrošina vieglu visu svarīgo sviru un slēdžu pieejamību turklāt papildus ir pieejama arī rokturu apsilde.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Darba joslas platums 70 cm
Darba dziļums 54 cm
Motora veids Benzīna
Motora jauda (w) 7800 W
Pašgājējs
Ātrumu skaits 6
Atpakaļgaita
Rokturu apsilde
Darba zonas apgaismojums
Startera veids Elektriskais / Rokas
Benzīna bākas tilpums 6.5l
Svars 118 kg

usp_272.jpg

Ērta vadība
Pateicoties kompaktajam vadības panelim, kas aprīkots ar iebūvētu starmeti, visas svarīgās sviras un slēdži ir viegli aizsniedzami un rokturi pēc izvēles ir pat apsildāmi.

 

usp_273.jpg

Ekonomisks patēriņš
Sniega pūtēju jaudīgie motori sasniedz izcilu lietderības pakāpi, pateicoties OHV tehnoloģijai, kā rezultātā ar nelielu enerģijas patēriņu tiek panākts lielāks jaudas efekts.

 

usp_275.jpg

Tīrīšana bez pūlēm
Atkarībā no sniega struktūras tas caur rotējošo pūtēja kanālu tiek aizpūsts līdz pat 15 metriem tālu. Tā kā riteņu piedziņa tiek darbināta neatkarīgi, sniega pūtējs visu lai-ku virzās uz priekšu un nepārtraukti aizvāc sniegu.

 

usp_277.jpg

Robusts un uzticams
Divpakāpju sniega frēzes SnowLine 560 II, 620 II, 620 E II, 700 E un 760 TE ir īpaši viegli ekspluatējamas, jo tās ir aprīkotas ar ziemas apstākļiem piemērotu, spēcīgu OH V motoru un pieslēdzamu riteņu piedziņu. Sniega novākšana kļūst vēl ērtāka ar apsildāmajiem rokturiem (700 E, 760 TE) un elektrisko starteri (620 E II, 700 E, 760 TE), kas nodrošinās ātru iedarbināšanu arī ļoti zemās temperatūrās. Kad sniega frēzes ir sākušas strādāt, to 76 centimetru darba platums ļaus visīsākajā laikā novākt tonnām sniega.

 

Dzinējs
* Dzinējs: Loncin OHV
* Dzinēja tips: Benzīna
* Jauda: 7.8 kW/ 10.5 zs
* Tilpums: 375 cc

Darba platums un augstums
* Darba platums: 70 cm
* Darba augstums: 54.5 cm
* Maksimālais sniega izmešanas attālums (m): 15

Vadība
* Frēzes tips: Pašgājēja
* Pārnesumu skaits: 6 priekšējie, 2 aizmugurējie
* Izmetēja regulācija: Ar rokturi

Lietošanas ērtums
* Benzīna bākas tilpums: 6.5 l
* Starteris: rokas/elektriskais 230 V
* Sniega frēze aprīkota ar lukturi, vieglākai tīrāmā laukuma pārredzamībai
* Rokturu apsilde

Svars
* 118 kg