Skil Masters 7520 MA sausā apmetuma slīpmašīna (F0157520MA)

Ražotājs: Skil
Kods: X063920
MPN: F0157520MA
UPC: 8710364063345
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Teleskopiska rokturu sistēma ļauj pagarināt instrumentu līdz maksimālajam garumam, kas ir 165 cm. Komplektā iekļautais roktura pagarinātājs ļauj pagarināt instrumentu līdz kopējam maksimālajam garumam 220 cm (ideāls instruments griestu un sienu virsmu apstrādei augstās telpās)

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Jauda 600 W
Diska diametrs 215 mm
Maksimālais apgriezienu skaits 1000 apgr/min

Sausbūvē lietojama slīpmašīna paaugstinātai slodzei, kas pagarināma līdz kopējam garumam 220 cm
Skil Masters instruments 7520 ir augstas veiktspējas sausbūvē lietojama 600 W slīpmašīna, kas tiek piegādāta izturīgā Skil Masters somā kopā ar 6 slīploksnēm, papildu rokturi, četrus metrus garu šļūteni putekļsūcēja pievienošanai, trim adapteriem putekļsūcēja pievienošanai un skrūvgriezi. Šis instruments ir ideāls sienu un grīdu noslīpēšanai pirms krāsas vai lakas uzklāšanas, kā arī sausā apmetuma plākšņu smalkai noslīpēšanai. Skil Masters slīpmašīnai 7520 ir liela izmēra 225 mm slīpēšanas virsma, kas ļauj ātri un ērti noslīpēt lielas virsmas. Pateicoties teleskopiskajam rokturim, kā arī papildu rokturim, šis instruments ir pagarināms līdz kopējam garumam 220 cm, kas ļauj viegli sasniegt sienu augšējo daļu vai griestus. Noņemot instrumenta slīpēšanas pamatnes pārsega priekšējo daļu, to var izmantot arī slīpēšanai malu tuvumā. Ātruma regulēšanas funkcija ļauj pielāgot instrumenta darbības ātrumu veicamā darba raksturam, bet elektroniskā gaitas stabilizēšana dod iespēju uzturēt nemainīgu darbības ātrumu neatkarīgi no spiediena, kas tiek izdarīts uz instrumentu, šādi nodrošinot vienmērīgu slīpējumu. Manevrējamā slīpēšanas pamatne automātiski pielāgojas slīpējamajai virsmai jebkurā apstrādes augstumā. Lai nodrošinātu tīrību darba vietā, var izmantot kopā ar instrumentu piegādāto četrus metrus garo putekļsūcēja šļūteni un ar tās palīdzību pievienot instrumentam putekļsūcēju, izmantojot vienu no putekļsūcēja adapteriem.

Skil Masters: profesionāli instrumenti profesionāliem lietotājiem
Skil Masters piedāvā plašu instrumentu klāstu, kas ir īpaši paredzēti profesionāliem lietotājiem. Tas viss sākās tālajā 1924. gadā, kad Skil dibinātājs izgudroja ripzāģi. Šis leģendārais Skil zāģis bija pirmais no daudzajiem revolucionārajiem izgudrojumiem, kas fokusējas uz vieglu un efektīvu lietošanu apvienojumā ar optimālu veiktspēju. Šo instrumentu iegāde ir ļoti izdevīga, ko nosaka to izturīgā konstrukcija, augstā darba drošība un optimālā veiktspēja, kā arī apjomīgais piegādes komplekts. Skil Masters instrumenti ļauj viegli paveikt grūtus darbus.

Īpašības
* Augstas veiktspējas dzinējs ar jaudu 600 W nodrošina sausā apmetuma ātru noslīpēšanu un lielu instrumenta kalpošanas laiku
* Teleskopiska rokturu sistēma ļauj pagarināt instrumentu līdz maksimālajam garumam, kas ir 165 cm
* Komplektā iekļautais roktura pagarinātājs ļauj pagarināt instrumentu līdz kopējam maksimālajam garumam 220 cm (ideāls instruments griestu un sienu virsmu apstrādei augstās telpās)
* Kustīga slīpēšanas pamatne automātiski pielāgojas virsmas slīpumam ikvienā apstrādes augstumā
* Komplektā iekļautā vakuumšļūtene (garums 4 m) ļauj strādāt bez putekļiem, pievienojot instrumentu profesionālam vakuumsūcējam
* Salokāma caurule dod iespēju instrumentu ērti transportēt un uzglabāt kompaktā veidā
* Ātruma priekšiestatīšana nodrošina optimālu vadāmību
* Pret putekļiem aizsargāti, hermetizēti lodīšu gultņi un slīpo zobratu pārnesums piešķir instrumentam augstu izturību
* Rokturis ar mīkstu pārklājumu ļauj ērti rīkoties ar instrumentu

Tehniskie dati
* Patērējamā jauda: 600 W
* Slīpēšanas diska Ø: 215 mm
* Velcro slīploksnes izmērs: 225 mm
* Brīvgaitas ātrums: 0-1000 apgr./min.
* Svars: 4,5 kg
* Spriegums/frekvence: 220-240 V / 50-60 Hz

Trokšņa un vibrācijas līmenis
* Skaņas spiediena līmenis: 82 dB(A)
* Skaņas jaudas līmenis: 93 dB(A)
* Standarta izkliede: 3 dB(A)
* Vibrācijas līmenis: 1.4 m/s²
* Izkliede (K): 1.5 m/s²

Komplektācijā
* Izturīgs futrālis pārnešanai
* Slīploksne (6x)
* Vakuumšļūtene (4 m)
* Papildrokturis
* Putekļsūcēja adapters (3x)
* Skrūvgriezis
* Sešstūra stieņatslēga