Skil 7445 AA ekscentra slīpmašīna (F0157445AA)

Ražotājs: Skil
Kods: X063905
MPN: F0157445AA
UPC: 8710364069088
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Spēcīgs 430 W dzinējs ļauj ātri un bez piepūles slīpēt liektas un plakanas virsmas. Putekļu līmeņa indikators nodrošina efektīvu slīpēšanu: tas precīzi parāda, kad ir pienācis laiks iztukšot putekļu konteineru, šādi uzlabojot putekļu aizvadīšanu. Iebūvēta putekļu savākšanas sistēma ar putekļu konteineru

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Jauda 430 W
Diska diametrs 125 mm
Maksimālais apgriezienu skaits 26000 apgr/min

Augstas veiktspējas ekscentra slīpmašīna ar unikālu putekļu līmeņa indikatoru
Skil 7445 ekscentra slīpmašīna ir ideāls partneris darbā, kas dod iespēju bez pūlēm slīpēt gan plakanas, gan arī liektas virsmas. Šis instrumenta modelis ir aprīkots ar ļoti jaudīgu 430 W dzinēju, kas ļauj viegli paveikt visus slīpēšanas darbus. Iebūvētais putekļu līmeņa indikators palīdz lietotājam strādāt ar mazāku putekļu līmeni. Lai padarītu slīpēšanu ērtāku, Skil ekscentra slīpmašīnā 7445 ir iebūvēta putekļu savākšanas sistēma ar putekļu konteineru un savienotāju putekļsūcēja pievienošanai, un tai piemīt vairākas citas ērtas lietošanas īpašības. Šī slīpmašīna tiek piegādāta kopā ar trim slīploksnēm.

Putekļu līmeņa indikators ļauj strādāt tīrāk
Droši vien Jūs ienīstat ilgo un apnicīgo liela putekļu daudzuma tīrīšanu ik reizi pēc slīpēšanas? Lai atvieglotu darbu, slīpmašīnā ir iebūvēts jaunas konstrukcijas putekļu līmeņa indikators, kas dod ziņu lietotājam, ka ir pienācis laiks iztukšot putekļu konteineru. Tas ļauj darbināt slīpmašīnu ar maksimālu putekļu uzsūkšanas spēju, nodrošinot telpās tīrāku gaisu.

Parocīgas īpašības sniedz papildu darba komfortu
Tīrības nodrošināšanai darba vietā var izmantot arī putekļsūcēju; šim nolūkam ekscentra slīpmašīnā ir iebūvēts savienotājs putekļsūcēja pievienošanai, kam var pievienot vairumu standarta izmēra putekļsūcēju. Cita šā modeļa instrumenta priekšrocība ir tajā iebūvēta bremzes funkcija, kas ļauj novērst slīpējamās virsmas bojājumu rašanos, novietojot instrumentu uz apstrādājamā priekšmeta un paceļot no tā.

Ļoti viegla lietošana
Skil ekscentra slīpmašīna ir ļoti viegli lietojama, pateicoties tās daudzajām funkcijām, kas darba laikā nodrošina augstu komfortu. Slēdzis ir ērti izvietots instrumenta augšpusē, tāpēc tas ir viegli darbināms gan labročiem, gan arī kreiļiem. Putekļu konteiners ir viegli noņemams, nospiežot fiksatora "Clic" taustiņu. Uz šīs ekscentra slīpmašīnas var nostiprināt arī slīploksnes ar mikroāķu (Velcro) pārklājumu, kas ir ļoti viegli nomaināmas.

Īpašības
* Spēcīgs 430 W dzinējs ļauj ātri un bez piepūles slīpēt liektas un plakanas virsmas
* Putekļu līmeņa indikators nodrošina efektīvu slīpēšanu: tas precīzi parāda, kad ir pienācis laiks iztukšot putekļu konteineru, šādi uzlabojot putekļu aizvadīšanu
* Iebūvēta putekļu savākšanas sistēma ar putekļu konteineru
* Iebūvēts savienotājs vakuumsūcēja pievienošanai
* Vienkārša Velcro slīppapīra nomaiņa
* Slīpēšanas pamatnes bremze nodrošina slīpēšanu bez virsmas skrāpējumiem (pamatnes ātra apstāšanās novērš apstrādājamā priekšmeta virsmas bojājumus, kas var rasties, izslēdzot instrumentu)
* Zems trokšņa un vibrācijas līmenis
* Ergonomiska konstrukcija ļauj ērti strādāt ar instrumentu
* Viegli sasniedzams slēdzis instrumenta augšpusē

Tehniskie dati
* Patērējamā jauda: 430 W
* Slīpēšanas diska Ø: 125 mm
* Slīpēšanas kustību biežums (brīvgaitā): 26.000 1/min.
* Slīpēšanas kustību Ø: 2,0 mm
* Svars: 1,9 kg
* Spriegums/frekvence: 230-240 V / 50-60 Hz

Trokšņa un vibrācijas līmenis
* Skaņas spiediena līmenis: 82 dB(A)
* Skaņas jaudas līmenis: 93 dB(A)
* Standarta izkliede: 3 dB(A)
* Vibrācijas līmenis: 7,8 m/s²
* Izkliede (K): 1,5 m/s²

Komplektācija
* Putekļu konteiners
* Slīpdiski (3x)