Skil 7366 AC orbitālā slīpmašīna (F0157366AC)

Ražotājs: Skil
Kods: X063896
MPN: F0157366AC
UPC: 8710364039456
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Ja spiediens ir pārāk liels, iedegas spiediena kontroles mirdzdiodes: ļaujiet instrumentam strādāt savā vietā!. Efektīva slīpēšanas darbība un spēcīgs dzinējs nodrošina ātru, vienmērīgu materiāla noslīpēšanu. Iebūvēta putekļu uzsūkšanas ierīce un divkāršā putekļu filtrēšanas sistēma nodrošina tīrību darba vietā

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Jauda 240 W
Maksimālais apgriezienu skaits 26000 apgr/min

Ļoti jaudīga orbitālā slīpmašīna ar spiediena kontroli
Skil orbitālā slīpmašīna 7366 ir aprīkota ar ļoti jaudīgu 240 W dzinēju un darbojas ar lielu orbitālo kustību diametru, ļaujot bez pūlēm noslīpēt, piemēram, durvis, galdus, sētas un nojumes. Spiediena kontroles tehnoloģija skaidri informē lietotāju, par to, vai uz instrumentu tiek izdarīts vajadzīgais spiediens, dodot iespēju sasniegt optimālus slīpēšanas rezultātus. Instruments ļauj uzturēt tīrību darba vietā, pateicoties iebūvētai putekļu savākšanas sistēmai ar putekļu konteineru, kas ir aprīkots ar putekļu filtru. Skil slīpmašīna 7366 ir aprīkota ar divkāršu stiprināšanas sistēmu, kas ļauj izmantot gan parastās slīploksnes, gan arī slīploksnes ar mikroāķu (Velcro) pārklājumu. Šī orbitālā slīpmašīna tiek piegādāta izturīgā futrālī kopā ar 30 slīploksnēm.

Spiediena kontrole augstai virsmas kvalitātei
Ir ļoti svarīgi, lai slīpēšanas laikā uz slīpmašīnu tiktu izdarīts pareizs spiediens, jo tas ļauj panākt nevainojami augstu noslīpētās virsmas kvalitāti. Ir skaidrs, ka darba laikā nav viegli precīzi ieturēt vajadzīgo spiedienu, tāpēc firmā Skil ir radīta unikāla spiediena kontroles tehnoloģija, kas padara to iespējamu. Spiediena kontroles sistēmas mirdzdiodes nekavējoties informē lietotāju, ja ir jāsamazina uz instrumentu izdarītais spiediens, dodot iespēju panākt nemainīgi augstu noslīpētās virsmas kvalitāti.

Iebūvēta putekļu filtrēšanas sistēma ļauj nodrošināt tīrību darba vietā
Droši vien Jūs ienīstat ilgo un apnicīgo liela putekļu daudzuma tīrīšanu ik reizi pēc slīpēšanas? Šajā orbitālajā slīpmašīnā iebūvētā putekļu savākšanas sistēma ļauj caur atvērumiem slīpēšanas pamatnē aizvadīt putekļus no slīpējamās virsmas. Viegli iztukšojamais, caurspīdīgais putekļu konteiners ir aprīkots ar putekļu filtru, kas ļauj aizturēt pat vissīkākās putekļu daļiņas, novēršot to nokļūšanu gaisā un šādi nodrošinot tīrību darba vietā.

Parocīgas īpašības sniedz papildu darba komfortu
Pateicoties orbitālās slīpmašīnas ergonomiskajai konstrukcijai un ērtajam rokturim ar mīkstu pārklājumu, šis instruments slīpēšanas laikā ir optimāli vadāms. Ergonomisks slēdzis orbitālās slīpmašīnas augšpusē ir viegli darbināms gan labročiem, gan arī kreiļiem. Hermetizēti, putekļu droši augstas kvalitātes lodīšu gultņi ļauj pasargāt no putekļiem svarīgas instrumenta iekšējās daļas un līdz ar to palielināt tā kalpošanas laiku. Šī orbitālā slīpmašīna ir aprīkota ar 2,75 metrus garu elektrokabeli, kas nodrošina optimālu pārvietošanās brīvību. Skil slīpmašīna 7366 tiek piegādāta izturīgā futrālī kopā ar sešām slīploksnēm ar graudainību 60, četrpadsmit slīploksnēm ar graudainību 120 un desmit slīploksnēm ar graudainību 180.

Īpašības
* Ja spiediens ir pārāk liels, iedegas spiediena kontroles mirdzdiodes: ļaujiet instrumentam strādāt savā vietā!
* Efektīva slīpēšanas darbība un spēcīgs dzinējs nodrošina ātru, vienmērīgu materiāla noslīpēšanu
* Iebūvēta putekļu uzsūkšanas ierīce un divkāršā putekļu filtrēšanas sistēma nodrošina tīrību darba vietā
* Slīplokšņu iestiprināšanas veida izvēle: tās var nostiprināt ar Velcro mikroāķu stiprinājumu vai iespīlējot
* Ergonomiska konstrukcija, tai skaitā mīksta noturvirsma ļauj ērti strādāt ar instrumentu
* Zems trokšņa un vibrācijas līmenis
* Ērts slēdzis instrumenta augšpusē ir viegli sasniedzams

Tehniskie dati
* Patērējamā jauda: 240 W
* Slīpēšanas virsma: 92 x 185 mm
* Parasto slīplokšņu izmērs: 93 x 230 mm
* Velcro slīploksnes izmērs: 93 x 186 mm
* Slīpēšanas kustības: 26.000 1/min.
* Slīpēšanas kustību Ø: 2,0 mm
* Svars: 1,7 kg
* Spriegums/frekvence: 230-240 V / 50-60 Hz

Trokšņa un vibrācijas līmenis
* Skaņas spiediena līmenis: 85 dB(A)
* Skaņas jaudas līmenis: 96 dB(A)
* Standarta izkliede: 3 dB(A)
* Vibrācijas līmenis: 12,8 m/s²
* Izkliede (K): 1,5 m/s²

Komplektācijā
* Putekļu konteiners
* Izturīgs plastmasas koferis
* 30 slīploksnes, ar dažādu graudainību (15x ar Velcro mikroāķu pārklājumu, 15x parastās)