Skil 4381 AD figūrzāģis (F0154381AD)

Ražotājs: Skil
Kods: X063419
MPN: F0154381AD
UPC: 8710364063154
Ražotāja garantija: 24 mēn.

TURBO zāģēšanas režīms ļauj izvēlēties parasto vai paātrināto zāģēšanu. Bezpakāpju ātruma regulēšana ļauj zāģēt dažādus materiālus ar augstu precizitāti. Figūrzāģa asmeņi ar T veida un U veida kātu

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Jauda 500 W
Asmens gājiena garums 20 mm
Zāģējuma dziļums kokā 75 mm
Zāģējuma dziļums metālā 12 mm
Barošanas veids No tīkla
Darba zonas apgaismojums
Lāzera stars
Ar koferi
Svars 2.1 kg

Jaudīgs un universāls figūrzāģis ātrai un precīzai zāģēšanai
Skil figūrzāģis 4381 ir ļoti jaudīgs un ērti lietojams instruments, ko nosaka tā 500 W dzinējs un darba režīmi "Turbo" un "Exact". Tas nodrošina optimālu kontroli pār zāģēšanas procesu un augstu zāģēšanas precizitāti, kā arī ļauj veikt zāģēšanu ar pilnu ātrumu. Bet darbības ātruma regulēšanas funkcija ļauj panākt optimālus darba rezultātus, zāģējot visdažādākos materiālus. Šā figūrzāģa maksimālais zāģēšanas dziļums kokā ir 75 mm, kas ļauj bez grūtībām pārzāģēt dēļus, sijas u.c. Zāģēšanas laikā darbu atvieglo vairākas ērtas funkcijas, piemēram, putekļu aizpūšanas funkcija, kas nodrošina netraucētu skatu uz zāģējamā priekšmeta virsmu. Savienotājs putekļsūcēja pievienošanai ļauj nodrošināt tīrību darba vietā, bet uz īpaša turētāja var ļoti ērti uztīt un uzglabāt instrumenta elektrokabeli. Figūrzāģis tiek piegādāts izturīgā futrālī kopā ar trim zāģa asmeņiem.

Režīmi "Turbo" un "Exact"
Dažādu zāģēšanas darbu veikšanai ir nepieciešamas dažādas instrumentu funkcijas: Skil figūrzāģa 4381 turbo režīms "Turbo" ir ideāli piemērots rupju zāģējumu veidošanai, zāģējot ar pilnu ātrumu, bet tā precīzais režīms "Exact" ļauj zāģēt precīzi un veidot liektus zāģējumus. Šā instrumenta ātruma regulēšanas funkcija ļauj veidot precīzus zāģējumus dažādos materiālos. Zāģēšanas ātrumu var regulēt ar pirkstrata palīdzību, ļaujot gūt optimālus zāģēšanas rezultātus.

Augsta veiktspēja
Šā figūrzāģa maksimālais zāģēšanas dziļums ir 75 mm, bet tā asmens gājiena garums sasniedz 20 mm. Šajos režīmos iespējams ātri pārzāģēt lielāko daļu no amatieru praksē izmantojamajiem materiāliem. Skil figūrzāģa 4381 ārkārtīgi izturīgā konstrukcija ļauj to ideāli izmantot daudziem un dažādiem zāģēšanas darbiem.

Izcila daudzpusība
Šis figūrzāģis ir ļoti daudzpusīgs: tas ir ideāli piemērots taisnu un liektu zāģējumu veidošanai. To var lietot lamināta grīdas materiāla dēļu, siju cauruļu u.c. zāģēšanai. Šis instruments ir saderīgs ar visiem izplatītākajiem standarta figūrzāģa asmeņiem (ar T veida un U veida kātu). Pamatne ar regulējamu nolieci ļauj veidot slīpos zāģējumus ar leņķi līdz 45°. Parocīgā putekļu aizpūšanas funkcija – ko var izslēgt laikā, kad tiek izmantots putekļsūcējs – nodrošina labu apstrādes vietas pārskatāmību, aizpūšot putekļus no zāģējuma trases. Lai uzturētu tīrību darba vietā, iebūvēts savienotājs putekļsūcēja pievienošanai ļauj pievienot instrumentam vairumu standarta izmēra putekļsūcēju.

Parocīgas īpašības sniedz papildu darba komfortu
Figūrzāģis ir aprīkots ar īpašu turētāju, uz kura var ļoti ērti uztīt un uzglabāt instrumenta elektrokabeli. Mīksts roktura pārklājums ļauj samazināt vibrāciju un sniedz lietotājam papildu komfortu. Skil figūrzāģis 4381 ir aprīkots ar lielu, ērti lietojamu slēdzi ar taustiņu fiksēšanai ieslēgtā stāvoklī, kas padara nevajadzīgu slēdža turēšanu ilgstoša darba laikā. Pateicoties iebūvētajam nodalījumam atslēgas uzglabāšanai, piederumu atslēga vienmēr ir viegli pieejama.

Īpašības
* TURBO zāģēšanas režīms ļauj izvēlēties parasto vai paātrināto zāģēšanu
* Bezpakāpju ātruma regulēšana ļauj zāģēt dažādus materiālus ar augstu precizitāti
* Figūrzāģa asmeņi ar T veida un U veida kātu
* Kabeļa turētājs atvieglo instrumenta uzglabāšanu
* Aizpūšanas funkcija ļauj saglabāt tīru zāģējuma trasi, atvieglojot instrumenta vadīšanu pa to
* Putekļu uzsūkšanas sistēma ar izvadatveri, kas piemērota vairumam sadzīves putekļsūcēju
* Ērts liela izmēra slēdzis ar fiksēšanas taustiņu ļauj ilgstoši lietot instrumentu
* Rokturis ar mīkstu pārklājumu atvieglo turēšanu un ļauj ērti strādāt ar instrumentu
* Regulējama pamatne zāģēšanai 15°, 30° un 45° slīpumā
* Alumīnija balsts nodrošina optimālu stabilitāti
* Nodalījums atslēgu ievietošanai

Tehniskie dati
* Patērējamā jauda: 500 W
* Asmens kustību biežums: 800 - 3.000 1/min.
* Orbitālās iedarbes iestatījumi: 2
* Zāģēšanas dziļums kokā: 75 mm
* Zāģēšanas dziļums alumīnijā: 12 mm
* Zāģēšanas dziļums tēraudā: 4 mm
* Asmens kustību garums: 20 mm
* Svars: 2,1 kg
* Spriegums/frekvence: 220-240 V / 50-60 Hz

Trokšņa un vibrācijas līmenis
* Skaņas spiediena līmenis: 96 dB(A)
* Skaņas jaudas līmenis: 107 dB(A)
* Standarta izkliede: 3 dB(A)
* Vibrācijas līmenis (zāģējot koku): 5,6 m/s²
* Vibrācijas līmenis (zāģējot metālu): 3,0 m/s²
* Izkliede (K): 1,5 m/s²

Komplektācija
* Sešstūra stieņatslēga
* 3 figūrzāģa asmeņi
* Plastmasas koferis pārnešanai