Skil 0721 AA mehāniskais zāles pļāvējs (903792935)

Ražotājs: Skil
Kods: X065435
MPN: 903792935
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Skil rokas zāliena pļāvējs 0721 ar piecu asmeņu rotoru ir paredzēts zāliena kopšanai mazos un vidēja lieluma pilsētas dārzos. Turpmāk zāliena appļaušana būs viegla un patīkama nodarbe, pateicoties šā zāliena pļāvēja oriģinālajai, vizuāli pievilcīgajai uzbūvei. Šis zāliena pļāvējs nodrošina appļaušanas platumu 30 cm, un tam ir regulējams appļaušanas augstums. Pateicoties Skil ekskluzīvajai vieglās uzglabāšanas koncepcijai "Easy Storage", šis rokas zāliena pļāvējs uzglabāšanas laikā aizņem ļoti maz vietas.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Pļāvēja tips Mehāniskais
Pašgājējs
Mulčēšana
Pļaušanas platums 30 cm
Maksimālais pļaušanas augstums 44 mm
Minimālais pļaušanas augstums 12 mm

Viegls instruments ar pašuzasinošiem asmeņiem
Skil rokas zāliena pļāvējs 0721 ir ne tikai pievilcīgs, bet arī ļoti efektīvs instruments. Piecu asmeņu rotors nodrošina precīzu un līdzenu appļaušanu, bet pašuzasinošajiem asmeņiem nav nepieciešama asināšana. Jāatzīmē, ka Skil zāliena pļāvējs 0721 ir viegli vadāms, jo tas sver tikai 6,1 kg. Rokturis ar mīkstu putu materiāla pārklājumu ļauj ērti turēt un droši vadīt instrumentu, darba laikā sniedzot papildu komfortu.

Regulējams appļaušanas augstums
Skil zāliena pļāvējs 0721, kura appļaušanas platums ir 30 cm, ir ideāli piemērots zāliena appļaušanai mazos un vidēja lieluma pilsētas dārzos. Lai nodrošinātu optimālu appļaušanu jebkura tipa zālienam, lietotājs var viegli izvēlēties appļaujamā zāliena īpatnībām atbilstošu appļaušanas augstumu. Rokas zāliena pļāvēja appļaušanas augstums ir bezpakāpju veidā regulējams robežās no 12 līdz 44 mm, lietojot tikai divas liela izmēra rokskrūves.

Ērta vieglās uzglabāšanas koncepcija "Easy Storage"
Šis instruments ir daļa no pilsētas sērijas "Urban Series", kas ir ērtu un augstražīgu Skil dārza instrumentu grupa. Visi pilsētas sērijas "Urban Series" dārza instrumenti atbilst ekskluzīvajai vieglās uzglabāšanas koncepcijai "Easy Storage", kas nozīmē, ka tie pēc lietošanas ir ērti uzglabājami, aizņemot ļoti maz vietas. Šis rokas zāliena pļāvējs ir uzglabājams vertikālā stāvoklī, cieši pie sienas.

Īpašības
* Asmeņi ar pašuzasināšanos (tam nav vajadzīgi palīgrīki)
* 5 asmeņu rotors precīzai appļaušanai
* Rokturis ar mīkstu pārklājumu atvieglo turēšanu un nodrošina papildu komfortu
* Liela izmēra skrūves appļaušanas augstuma un asmens stāvokļa regulēšanai
* Izturīga lineāra tipa konstrukcija nodrošina ērtu salikšanu un efektīvu lietošanu

Tehniskā specifikācija
* Appļaušanas sistēma: 5 asmeņu rotors
* Appļaušanas platums: 30 cm
* Appļaušanas augstums: 12-44 mm
* Appļaušanas augstuma iestatījumi: mainīgs
* Svars: 6,1 kg