Sigma Sport MySpeedy CAMOUFLAGE velodators (4016224030019)

Ražotājs: Sigma Sport
Kods: X065537
MPN: 03001
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Ērti lietojams velodators ar bezvadu raidītāju un modernu kamuflāžas dizainu.

 Pilns apraksts

38.00 €
3.80 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

3.80€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 41.80€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Velopiederumu veids Velodatori

MySpeedy funkcijas
* Pašreizējais ātrums
* Pašreizējā brauciena laiks
* Nobrauktā distance
* Kopējā nobrauktā distance
* Skaidri salasāms displejs ar lielformāta vērtībām
* Funkcijas attēlotas ar ikonām
* Vienkārša lietošana, aprīkots ar 1 pogu
* Ātri un viekārši uzstādāms
* Ūdens necaurlaidīgs

Sigma_Sport_Herbie_Smile.gif
Displeja animācija
Iespēja izvēlēties kādu no vienpadsmit displeja animācijām, kas katra brauciena sākumā parādās uz ekrāna.

Kustību sensors
MySpeedy ir aprīkots ar kustību sensoru, kas automātiksi aktivizē velodatoru, kad velosipēds sāk braukt vai arī automātiski izslēdz datoru, ja 10min laikā nav notikusi velosipēda kustība. Kustību sensors palīdzēs taupīt enerģiju un pagarinās baterijas darbības laiku līdz pat 4 gadiem. Kustību sensors nodrošina automātisku brauciena datu ierakstu.

Riteņa izmēru tabula
MySpeedy ir ļoti vienkārši konfigurējams. Lai nodrošinātu precīzus ātruma un distances mērījumus ir  ļoti svarīgi norādīt pareizus velosipēda riteņu izmērus. MySpeedy ir iespēja izvēlēties kādu no divpadsmit populārākajiem riteņu izmēriem, sākot no 12" līdz 29", vai arī uzstādīt riteņu izmēru izmērot riepas apkārtmēru.

Spidometrs
MySpeedy ātruma indikators atrodas liela displeja centrā un ir viegli salasāms. Ātrums tiek attēlots bez komatiem, līdz 99km/h (vai mph) skalā. Ātrumu attēlo arī punktiņu skala displeja malā, kas ir redzama jebkuras funkcijas skatā.

Intuitīva izvēlnes navigācija
Ierīce ir konfigurējama, izmantojot konfigurācijas pogu datora aizmugurē. Uz displeja kreisajā pusē parādās punktiņi, lai atvieglotu navigāciju.

ATS Bezvadu raidītājs
MySpeedy izmanto analogu, bezvadu transmisijas sistēmu (ATS). Signāls tiek pārraidīts šifrētā formātā, lai izvairītos no blakus esošu velodatoru uztveršanas.Pārraides attālums līdz 70cm. Raidītājam ir elastīga gumijas bāze, kas stiprinās pie jebkuras dakšas.

Rūpnīcas režīms
Lai saglabātu bateriju, MySpeedy velodators tiek piegādāts rūpnīcas režīmā. Displejs ir izslēgts un dators nereaģē uz kustību vai pogu komandām. Lai izietu no rūpnīcas režīma, nospiediet un turiet nospiestu iestatījumu pogu aizmugurē aptuveni 5 sekundes, līdz parādās iestatījumu izvēlne.

Transportēšanas režīms
Gadījumos, kad sensors piecas reizies konstatē kustību, bet nenotiek velosipēda riteņu kustība, velodators pārslēdzas transportēšanas režīmā, paralēli attēlojot uz ekrāna auto ikonu. Lai pārslēgtos atpkaļ normālā režīmā, nospiediet pogu sānos.

Ilga baterijas darbība
MySpeedy datora baterija kalpos aptuveni četrus gadus, pie vidēji 1h izmantošanas dienā.Dators un raidītājs darbojas ar standarta CR2032 bateriju.