Sencor SBR 930 SS maizes krāsns

Ražotājs: Sencor
Kods: X029459
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Nerūsējošā tērauda maizes krāsns.

 Pilns apraksts

78.90 €
7.89 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

7.89€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 86.79€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Maksimālais cepšanas svars 0.9 kg
Gatavošanas programmu skaits 12
Ievārījuma programma
Mīklas programma
Ātrā programma
Jogurta programma
Vadība Sensoru
Displejs
Krāsains ekrāns
Krāsa Sudraba

Jauda
* 600W

Ietilpība
* 2 litru ietilpība (paredzēta aptuveni 900 g maizes)

Īpašības
* Pilnībā automātiska maizes pagatavošana (mīcīšana, raudzēšana, cepšana)
* Izņemama nepiedegoša pārklājuma forma
* 12 cepšanas programmas / 47 iespējamās kombinācijas
* Elektronisks panelis ar akustisko signālu
* 13 stundu taimeris
* Garoziņas kontrole (viegla, vidēja, tumša)
* Sildīšanas funkcija

Programmas
* Parastā baltmaize
* Franču maize
* Pilndraugu maize
* Ātrā maize
* Saldā maize
* Ļoti ātrā maize 750 gr
* Ļoti ātrā maize 900 gr
* Mīkla
* Ievārījums
* Kūkas
* Sviestmaizes
* Tikai cepšana

Izmēri
* 35,5 x 28,5 x 33,5 cm

Krāsa
* Sudraba

Kā lietot maizes mašīnuā
Pirmo reizi atverot maizes mašīnas iepakojuma kasti un izlasot pievienoto instrukciju, no darbību daudzuma var nolaisties rokas un rodas iespaids, ka viss maizes cepšanas process ir ļoti sarežģīts. Jāiziet cauri mācību procesam , lai otro , trešo... kukulīti jau varētu cept ar „aizvērtām acīm „.Izejot visus soļus pa posmiem, arī sākums nešķitīs tik traks. Pats galvenais, rūpīgi izlasot maizes mašīnai pievienoto instrukciju, var izcept brīnišķīgu, gardu maizes kukulīti jau pirmajā reizē. Zemāk pievienotie padomi ir universāli un kā primāros jāņem maizes mašīnas ražotāja instrukcijas norādījumus un ja zemāk minētie padomi ir pretrunā ar jūsu maizes mašīnas instrukcijas minētajiem, tad, protams, jāievēro ir tie, kas minēti tieši jūsu maizes mašīnas modelim. Maizes cepšanā izmantojiet svaigus produktus, jo gardu, smuki uzrūgušu maizi nevar sagaidīt, izmantojot vecu raugu vai miltus

Kas īsti ir maizes mašīnaā
Maizes cepamā mašīna, maizes mašīna, maizes krāsniņa, kas īsti slēpjas aiz šiem vārdu savienojumiemā Tā ir sadzīves tehnika maizes pagatavošanai. Šajā ierīcē jāieber maizes sastāvdaļas un tā pati samaisa, uzraudzē mīklu un galarezultātā uzcep maizi. Ierīce sastāv no nepiedegošas formas ar maisāmo lāpstiņu, kas piestiprināta viducī, pati formu atrodas speciālā „cepeškrāsnī” ar vadības paneli.

Lai pagatavotu maizi, sastāvdaļas (milti, cukurs, sāls, ūdens, raugs, sviests, piens vai piena pulveris) nosver vai precīzi nomēra, ieber cepamajā formā; formu ievieto maizes mašīnā. Ierīcei nepieciešams pāris stundas, lai sajauktu mīklu un uzceptu maizi. Maizes mašīna ar skaņas signālu paziņo, ka maize gatava, kad maizei nedaudz atdzisusi to izvelk no formas, no mīklas maisāmā lāpstiņas maizes kukulī paliek neliels caurums.