Secura Nature Feeling Prezervatīvi 24 gb. (4155960000)

Ražotājs: Orion
Kods: X018405

Ļoti plāni un caurspīdīgi prezervatīvi.  Pilns apraksts

9.90 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Standarta prezervatīvi
Akta paildzināšanai
Ar garšu
Smaržīgie
Ar rieviņām un pupiņām
Pēc skaita 24
- iepakojumā 24 gab.

Par Secura...
Secura produkcija tiek ražota Vācijā, tādējādi nodrošinot visaugstākās kvalitātes garantiju. Ar prezervatīviem Secura iespējams ir viss, jo klientiem tiek piedāvāti daudzveidīgu krāsu, smaržu, formas, izmēra, slīdamības un lietošanas mērķa prezervatīvi, kas kalpo ne vien kā veiksmīgs kontracepcijas līdzeklis, bet arī efektīvi aizsargā pret dažāda veida saslimšanām, it īpaši, HIV vīrusu. Secura spēj piepildīt viskvēlākās Jūsu fantāzijas - prezervatīvi anālajam, vaginālajam un orālajam seksam, īpaši ekonomiskie iepakojumi, rievoti, ar patīkamu aromātu un garšu vai oriģinālas krāsas prezervatīvi u.tml. Mīlas brīži ar Secura ļaus Jums izbaudīt daudzveidīgas un piesātinātas sajūtas.

Secura kvalitāte...
Secura prezervatīvi atbilst visiem Eiropas Savienības standartiem, ko apzīmē CE simbols uz katra iepakojuma. Ievērojot Eiropas standartu obligātās prasības, katrs ražotais prezervatīvs ir vismaz 170 mm garš, 44 - 56 mm plats, sieniņu biezums ir 0,04 - 0,08 mm, katra prezervatīva tilpums ir vismaz 18 l, tiem veikta stiepes izturības pārbaude, kā arī paraugu prezervatīvi tiek arī pildīti ar ūdeni, lai pārliecinātos, ka tiem nav bojājumu, tādējādi pievēršot maksimālu uzmanību produkcijas kvalitātei.

Secura filozofija...
Secura devīze atklāj: "Sekss ir kaut kas ļoti skaists. Drošība ir brīnišķīga. Savukārt apvienojot abas minētās lietas, iespējams secināt, ka drošība seksa laikā ir ne vien būtiska, bet iespējama. Secura prezervatīvi nodrošina Jūsu fantāziju piepildījumu apvienojumā ar drošības un augstvērtīgas kvalitātes garantiju."