Scrabble spēle (krievu valodā) (Y9618)

Ražotājs: Mattel
Kods: X019726

Scrabble ir lielisks laika pavadīšanas veids visai ģimenei. Tā ir vienkārša un tai pašā laikā ļoti izglītojoša spēle. Lielisks izaicinājums prāta treniņam vai atpūtai kopā ar ģimeni un draugiem.

 Pilns apraksts

25.99 €
Ir Xnet noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Paredzēts vecumam No 12 gadiem
Spēles veids Scrabble
Minimālais spēlētāju skaits 2
Ceļojumu spēles

SCRABBLE® ir vārdu spēle 2, 3 vai 4 spēlētājiem. Spēlē pēc krustvārdu mīklas principa uz SCRABBLE®-I spēles laukuma tiek izlikti savstarpēji saistīti vārdi, izmantojot kauliņus ar burtiem, kuriem ir dažāda vērtība. Spēles mērķis ir iegūt maksimālu punktu skaitu. Spēlētāji sacenšas, izvietojot savus kauliņus tādās kombinācijās un pozīcijās, lai laukumā no burtu vērtbas un balvu lauciņiem iegūtu vislielāko labumu. Spēles gaitā iespējams gūt līdz 600 punktiem vai pat vairāk atkarībā no spēlētāju meistarības.

Scrabble ir aizraujoša, prātu asinoša izklaide. Vairāk kā 60 gadus tā tiek tirgota apmēram 120 pasaules valstīs un tulkota vairāk kā 30 valodās.
Scrabble mērķis ir vārdu sastādīšana no atsevišķiem burtiem, un iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Dažādi burti dod atšķirīgu punktu skaitu, turklāt punktu summa ir atkarīga arī no vārdu izveidojuma uz spēles laukuma.

Specifikācija

Komplektā:
* 1 spēles laukums
* 104 kauliņi
* 4 paliktņi kauliņiem
* 1 maisiņš kauliņiem

Citas īpašības
* 102 kauliņi ar latviešu, krievu vai angļu alfabēta burtiem un 2 tukši kauliņi
* Katram burtam ir sava noteikta skaitliskā vērtība, kas redzama kauliņa labajā apakšējā stūrī
* Tukšajiem kauliņiem nav skaitliskas vērtības, un tie var tikt izmantoti jebkura burta vietā pēc izvēles. Šādu kauliņu izspēlējot, dalībnieks paziņo tā burtu, kurš nedrīkst tikt mainīts līdz spēles beigām.

* Krievu valodā