Savs bizness. Aiva Vīksna (CD)

Ražotājs: Lietišķās Informācijas dienests
Kods: X019493
UPC: 9789984995229

SAVS BIZNESS
Aiva Vīksna

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Žanrs Ekonomika
Latviešu
Ārzemju
Datu formāts Audio

Latvijā līdz šim iznākušās audiogrāmatas domātas bērnu auditorijai, un Aivas Vīksnas grāmata „Savs bizness” ir pirmā audiogrāmata latviešu valodā, kas paredzēta cilvēkiem, kuri plāno savu biznesu vai apsver uzņēmēja karjeru.
Audiogrāmata ir MP3 formātā – iespējams klausīties MP3 atskaņotājos (arī automašīnās) vai datorā.

„Savs bizness” – tas ir aizraujošs stāsts par to, kā saprast, vai tev ir uzņēmējam nepieciešamās īpašības, prasmes, kā tās attīstīt, kā nonākt no sapņiem līdz reālam uzņēmumam. Turklāt viss balstās autores Aivas Vīksnas pašas pieredzē, vairāk nekā 17 gadu darbojoties uzņēmējdarbībā – izveidojot un vadot izdevniecību Lietišķās informācijas dienests, kā arī attīstot citas biznesa idejas.

Aivas Vīksnas grāmatu „Savs bizness” audioformātā ierunājusi Sandra Glāzupa.

Kopējais ieraksta laiks: 6 stundas 54 minūtes.

Audio formāts: MP3

ISBN 978-9984-9952
Izdošanas gads: 2007

PAR PĒTĪJUMU

Šā gada oktobrī Lietišķās informācijas dienests veica aptauju, kurā mēģināja noskaidrot, cik daudz laika šodien cilvēki pavada nelietderīgi un cik daudz laika ikdienā spēj atrast grāmatu lasīšanai.
55% aptaujas dalībnieku atzīst, ka katru nedēļu spiesti vairāk nekā stundu pavadīt nelietderīgi - sastrēgumos, rindās, pārlidojumos. 16% pat atzīst, ka nelietderīgi nākas pavadīt vairāk nekā 6 stundas nedēļā.
Laiku grāmatu lasīšanai ikdienā spēj atrast tikai 12% aptaujāto. 40% laiku grāmatu lasīšanai nespēj izbrīvēt, 49% spēj, bet retāk, nekā gribētos.
50% atzīst, ka pēdējā pusgada laikā nav līdz galam izlasījuši nevienu profesionāli izglītojošu grāmatu, tomēr, ja būtu iespējams, profesionālās literatūras lasīšanai 80% veltītu vairāk nekā vienu stundu nedēļā.
AUDIOGRĀMATA IR IESPĒJA NELIETDERĪGI PAVADĪTĀS STUNDAS IZMANTOT PROFESIONĀLAJAI IZAUGSMEI – klausīties audiogrāmatu ceļā uz darbu, skolu, stāvot lielveikala rindās u. tml.