Samyang 35mm F1,4 (Sony) objektīvs

Ražotājs: Samyang
Kods: X025007

Samyang 35mm F1.4 UMC ir objektīvs ar izsmalcinātu optiku no 12 elementiem 10 grupās. Divas no objektīva lēcām ir izgatavotas no stikla ar augstu refrakcijas faktoru, kas to padara vieglāku un mazāku nekā citus līdzīgus objektīvus, turklāt viena asfēriskā lēca ievērojami samazina hromatiskās aberācijas risku. Ar augstas kvalitātes daudzslāņu lēcu pārklājumu tiek nodrošināts augsts kontrasts un īstajam maksimāli pietuvināts krāsu attēlojums.  Pilns apraksts

426.00 €
42.60 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

42.60€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 468.60€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Prece pieejama uz pasūtījumu
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Objektīva veids Fiksēta fokusa
Objektīva profils Standarta
Objektīva gaismasspēja F 1.4
Filtra diametrs 77 mm
Veids (Objektīvi) Sony objektīvi
Šis objektīvs ir īpaši konstruēts populārākajām spoguļkamerām. 35 mm fokusa garums padara to par universālu jebkura formāta matricai. Šis objektīvs pilnā formāta matricām uzticami kalpos kā gaišs platleņķa objektīvs, ideāli piemērots ainavu un reportāžu fotogrāfijai. Savukārt, savienojumā ar APS-C sensora kameru tas kļūst par plaša pielietojuma objektīvu. Toties kamerām ar 3:4 sistēmu Samyang 35 mm F1.4 objektīvs ir izmantojams kā īss, gaišs objektīvs portretu fotogrāfijai.

Samyang objektīvi tiek izgatavoti ar īpašu rūpību sīkākajām detaļām, un to izpildījums nešaubīgi ierindo tos starp labākajiem foto produktiem pasaulē.

Specifikācija

* Stiprinājums: Sony

* Lēcas tips: platleņķa

* Fokusa garums: 35 mm

* Diafragma: f/1.4-22

* Skata leņķis: 63,1°

* Minimālais fokusēšanās attālums: 0,3 m

* Diafragmas lapiņu skaits: 8

* Filtra diametrs: 77 mm

* Izmēri: 111 x 83 mm

* Svars: 660 g