Samyang 35mm F1,4 (Pentax) objektīvs

Ražotājs: Samyang
Kods: X024989

Samyang 35mm F1.4 UMC ir objektīvs ar izsmalcinātu optiku no 12 elementiem 10 grupās. Divas no objektīva lēcām ir izgatavotas no stikla ar augstu refrakcijas faktoru, kas to padara vieglāku un mazāku nekā citus līdzīgus objektīvus, turklāt viena asfēriskā lēca ievērojami samazina hromatiskās aberācijas risku. Ar augstas kvalitātes daudzslāņu lēcu pārklājumu tiek nodrošināts augsts kontrasts un īstajam maksimāli pietuvināts krāsu attēlojums.  Pilns apraksts

426.00 €
Prece pieejama uz pasūtījumu
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Objektīva veids Fiksēta fokusa
Objektīva profils Platleņķa
Objektīva gaismasspēja F 1.4
Filtra diametrs 77 mm
Veids (Objektīvi) Pentax objektīvi
Šis objektīvs ir īpaši konstruēts populārākajām spoguļkamerām. 35 mm fokusa garums padara to par universālu jebkura formāta matricai. Šis objektīvs pilnā formāta matricām uzticami kalpos kā gaišs platleņķa objektīvs, ideāli piemērots ainavu un reportāžu fotogrāfijai. Savukārt, savienojumā ar APS-C sensora kameru tas kļūst par plaša pielietojuma objektīvu. Toties kamerām ar 3:4 sistēmu Samyang 35 mm F1.4 objektīvs ir izmantojams kā īss, gaišs objektīvs portretu fotogrāfijai.

Samyang objektīvi tiek izgatavoti ar īpašu rūpību sīkākajām detaļām, un to izpildījums nešaubīgi ierindo tos starp labākajiem foto produktiem pasaulē.

Specifikācija

* Stiprinājums: Pentax

* Lēcas tips: platleņķa

* Fokusa garums: 35 mm

* Diafragma: f/1,4-22

* Skata leņķis: 63,1°

* Minimālais fokusēšanās attālums: 0,3 m

* Diafragmas lapiņu skaits: 8

* Filtra diametrs: 77 mm

* Izmēri: 111 x 83 mm

* Svars: 660 g