Samsung RL55VTE1L1/XEO ledusskapis

Ražotājs: Samsung
Kods: X059810
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Baltas krāsas rūdīta stikla durvju apdares ledusskapis ar lielu ietilpību un A+ energo efektivitātes klasi. Pateicoties NO FROST saldētava nekad neaizsals. Izturīgi un plaša izmēra rūdīta stikla plaukti un speciālas produktu zonas ilglaicīgai glabāšanai. Viegli pārskatāms un navigējams skārienjūtīgs displejs. Ledusskapis brīdinās, ja durvis ir palikušas vaļā ilgāk par 2 minūtēm. Pēc izvēles, vari ieslēgt īpaši maigu durvju rokturu apgaismojumu, kas ienesīs tavā virtuvē patīkamu atmosfēru.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Kategorija Ledusskapis
Ledusskapja veids Brīvi stāvošs
Saldētavas izvietojums Apakšā
Elektroenerģijas patēriņa klase A+
Gada enerģijas patēriņš 309kWh
Kopējais tilpums 324l
Aukstuma kameras tilpums 232l
Saldētavas tilpums 92 litri
Saldētavas nodalījuma ar augstāko glabāšanas tilpumu zvaigznīšu skaits 4
Trokšņa līmenis (maks.) 42 db
Augstums 200 cm
Vadība Elektroniskā, Sensoru
Displejs
Saldēšanas jauda 14 kg / 24h
Atsaldēšana (ledusskapis / saldētava) Atomātiski / Automātiski
Ātrā sasaldēšanas funkcija
Ātrā dzesēšanas funkcija
Saldētavas nodalījumu skaits 3
Plauktu materiāls Rūdītā stikla
Pudeļu plaukts
Svaiguma zona
Ledus ģenerators
Ūdens dispensers
Bezsarmas ledusskapis
Bezsarmas saldētava
Uzglabāšanas laiks strāvas padeves traucējuma gadījumā 12h
Klimatiskā klase Mērenā (N), Subnormālā (SN), Subtropiskā (ST), Tropiskā (T)
Zemākā gaisa temperatūra, kurā ierīci paredzēts lietot 10°C
Augstākā gaisa temperatūra, kurā ierīci paredzēts lietot 43°С
Šī ierīce paredzāta tikai vīna uzglabāšanai
Krāsa Balta

RL55VTE1L1-XEO-12-0.jpg

Ledusskapis ledusskapī

CoolSelect Zone™ daudzfunkcionālais nodalījums ar autonomu vadību ļauj iestatīt pārtikas produktiem vispiemērotāko temperatūru. Jūsu izvēlei ir pieejami šādi temperatūras iestatījumi: 0 Zone, Cool un Quick Cool. Iestatot ilgam produktu svaigumam vispiemērotāko temperatūru, varat nodalījumā ērti glabāt visu veidu pārtikas produktus.

RL55VTE1L1-XEO-69481-1.jpg

Zils roktura apgaismojums (izvēles iespēja)

Novatoriskais roktura silti zilais apgaismojums piešķirs virtuvei unikālu atmosfēru. Šis apgaismojums ir ne tikai patīkams gaismas efekts, bet arī atvieglo pārtikas produktu atrašanu saldētavā – īpaši noderīgi, meklējot kādu vakara uzkodu.

RL55VTE1L1-XEO-98-0.jpg

Ledusskapis ledusskapī

CoolSelect Zone™ daudzfunkcionālais nodalījums ar autonomu vadību ļauj iestatīt pārtikas produktiem vispiemērotāko temperatūru. Jūsu izvēlei ir pieejami šādi temperatūras iestatījumi: Thaw, 0 Zone, Cool un Quick Cool. Iestatot ilgam produktu svaigumam vispiemērotāko temperatūru, varat nodalījumā ērti glabāt visu veidu pārtikas produktus.

RL55VTE1L1-XEO-94-0.jpg

Gaumīgi parāda visu svarīgāko informāciju.

Modernais LCD displejs ar zilu apgaismojumu piešķir ledusskapja durvīm īpaši modernu izskatu, uzlabojot ne tikai dizainu, bet arī lietojamību. Ērtais displejs ļauj iestatīt ledusskapja temperatūru un režīmus, ne reizi neatverot ledusskapja durvis!

RL55VTE1L1-XEO-34371-1.jpg

Izgaismo visu, ko atdzesē

Šī skatienu piesaistošā funkcija jūs pārsteigs, tiklīdz atvērsit ledusskapja durvis! LED gaismiņu rinda izstaro ļoti maz siltuma un patērē mazāk enerģijas, par ko varēsit pārliecināties, saņemot elektroenerģijas rēķinu. Turklāt LED gaismiņas ir pietiekami spožas, lai izgaismotu katru ledusskapja stūrīti, ļaujot viegli atrast pārtikas produktus.

RL55VTE1L1-XEO-40182-1.jpg

Tīra ledusskapja aizmugure

Parasti ledusskapja aizmugure ir pēdējais, ko vēlaties atklāt citu skatienam. Tikai ne Samsung ledusskapju gadījumā! Mūsu ledusskapju aizmugure ir tīra un viegli kopjama, kas ne tikai lieliski izskatās, bet arī padara ledusskapja lietošanu ērtāku. Aizmirstiet par putekļu un netīrumu uzkrāšanos ledusskapja aizmugurē!

RL55VTE1L1-XEO-46957-1.jpg

Multi-Flow tehnoloģija

Multi Flow tehnoloģija nodrošina vēsa gaisa plūsmu caur vairākām katra plaukta līmenī izvietotām ventilācijas atverēm, uzturot ledusskapī vienmērīgu temperatūru. Tāpēc RL52 / 55 ledusskapis nodrošina teicamu temperatūru un ilgāk saglabā pārtikas produktus svaigus.

RL55VTE1L1-XEO-62367-1.jpg

Super Freeze – teicama garša ilgāk.

Atkausēta gaļa, kas garšo tāpat kā tikai vakar pirkta gaļa? Neiespējami! Ja vien jums ir Samsung ledusskapis ar Super Freeze tehnoloģiju. Ja pārtikas produktus sasaldē ļoti ātri, tie daudz ilgāk saglabā svaigu garšu un sulīgumu. Super Freeze tehnoloģija ir izstrādāta tieši šādam uzdevumam. Tā ātri un dziļi sasaldē pārtikas produktus, saglabājot tos sulīgus un garšīgus ilgāk.

RL55VTE1L1-XEO-47179-1.jpg

Pielāgojiet jebkurām vajadzībām

Samsung novatoriskais, salokāmais plaukts ir ērti pielāgojams jebkurām vajadzībām. Pārlokiet to uz pusēm vai pilnībā nolieciet, vienkārši palielinot ledusskapja tilpumu. Neatkarīgi no tā, vai lietojat šo plauktu kā pilna izmēra plauktu, pusplauktu vai pilnībā nolokāt, lai ledusskapī ērti glabātu lielizmēra kūkas, arbūzus vai pudeles, tas ir ērti pielāgojams jebkurām vajadzībām.

RL55VTE1L1-XEO-70333-1.jpg

Olu nodalījums

RL52 / 55 ledusskapja ērtais olu nodalījums nodrošina drošu olu glabāšanu. Olu nodalījuma lielais tilpums ļauj ērti uzglabāt vairāk olu, bet drošā konstrukcija aizsargā ledusskapja iekšpusi olu saplīšanas gadījumā.

RL55VTE1L1-XEO-45445-1.jpg

Atvaļinājuma režīms (izvēles iespēja)

RL52 / 55 ledusskapja atvaļinājuma režīms nodrošina ledusskapja efektīvu darbību jūsu prombūtnes laikā. Dodaties atvaļinājumā? Inteliģentais atvaļinājuma režīms ļauj izslēgt ledusskapi un darbināt tikai saldētavu. Baudiet atvaļinājumu un neuztraucieties par elektroenerģijas rēķiniem vai pārtikas produktu sabojāšanos!

RL55VTE1L1-XEO-60349-1.jpg

Abpusējās durvis

Katra RL52 / 55 ledusskapja detaļa ir paredzēta individuāliem risinājumiem, tostarp ledusskapja durvis. Tagad varat izvēlēties, uz kuru pusi vēlaties atvērt ledusskapja durvis. Vairs nekādu uztraukumu, vai ledusskapis iederēsies jūsu virtuves plānojumā!

RL55VTE1L1-XEO-49858-1.jpg

Visi jūsu iecienītākie pārtikas produkti vienuviet.

Iedomājieties atvilktni, kurā glabājat bieži lietotus priekšmetus, piemēram, receptes un korķviļķus. Kāpēc gan ledusskapim nevarētu būt līdzīga vieta? Samsung ledusskapju īpaši ērtais, slaidais un plakanais Slim Tray glabāšanas nodalījums ir teicami piemērots ledus vanniņu, konfekšu vai sasaldētu uzkodu glabāšanai, nodrošinot ātru un ērtu piekļuvi jūsu iecienītākajiem pārtikas produktiem.

RL55VTE1L1-XEO-48619-1.jpg

Dabīgs svaigums, kādu piedāvā tikai Samsung.

Uz visiem laikiem aizmirstiet par ledusskapja atkausēšanu! No-frost tehnoloģija, kas saglabā pārtikas produktus svaigus un vitamīniem bagātus, ļauj aizmirst par ledusskapja atkausēšanu, ietaupot jūsu laiku un novēršot nevajadzīgas raizes! Samsung ledusskapju ar No-frost tehnoloģiju galvenā priekšrocība ir svaigi pārtikas produkti ilgāk un vienkārša ekspluatācija. Turklāt, tā kā No-frost tehnoloģija novērš ledus veidošanos, ledusskapī vienmēr ir vairāk vietas pārtikas produktiem. Vienkārši baudiet vairāk brīva laika un ļaujiet Samsung strādāt jūsu vietā!

Slaids un stilīgs dizains, kas lieliski papildinās virtuves interjeru.

Samsung ledusskapja slaidais un stilīgais dizains lieliski iederēsies ikvienā virtuvē un padarīs to modernāku! Ledusskapja tumšajam eksterjeram raksturīgas vienkāršas un taisnas līnijas, radot klasisku un vienlaikus arī modernu dizainu, kas teicami papildinās gandrīz jebkuru interjeru. Ledusskapja eksterjera virsma ir veidota tā, lai zilais virsmas apgaismojums tajā atspoguļotos ar unikāli siltu un blāzmojošu spīdumu, radot virtuvē lielisku un stilīgu atmosfēru.

Tips
* Brīvi stāvošs
* 2 durvis

Energo efektivitāte
* Enerģijas patēriņa efektivitātes klase: A+
* Enerģijas patēriņš gadā: 309 kWh

Tilpums
* Ledusskapja tilpums, neto: 232 l
* Saldētavas tilpums, neto: 92 l

Aukstuma kamera
* Super atdzesēšanas
* 3 Rūdīta stikla plaukti ar aizsardzību pret noplūdi
* Svaiguma zona
* Dārzeņu kaste
* Olu nodalījums

Saldētava
* NO FROST
* 4 nodalījumi
* Super sasaldēšanas funkcija
* Saldēšanas jauda - 14 kg/24st
* Temperatūras saglabāšanas ilgums elektroenerģijas atslēgšanas gadījumā - 12 st

Trokšņu līmenis
* 42 db

Citas īpašības
* Multi Flow
* Temperatūras indikācija
* Atvērto durvju signalizācija (2 min)
* LED iekšējais apgaismojums
* Displejs
* Antibakteriālais pārklājums
* Brīvdienu režīms
* Temperatūras izmaiņas signalizācija
* Iegremdētie rokturi ar gaiši zilu apgaismojumu

Izmērs
* Augstums cm, 200
* Platums cm, 60
* Dziļums cm, 64.6

Krāsa
* Balta