Samsung MUF-128BA/EU 128GB USB 3.0 zibatmiņa

Ražotājs: Samsung
Kods: X071260

Samsung USB 3.0 Flash Drive ir aprīkots ar augstas kvalitātes izturīgu metāla apvalku un moderni, ergonomiski konstruētu korpusu vieglākai, dabiskākai lietošanai un turēšanai. Samsung veiktspēja un izturība paredz jūsu datu drošību.

 Pilns apraksts

45.00 €
4.50 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

4.50€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 49.50€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Iebūvētā atmiņa 128GB
USB veids USB 3.0

Kapacitāte:
* 128 GB

Savienojums:
* USB 3.0 un 2.0

Veiktspēja
* Lasīšanas ātrums: līdz 130 MB/s
* Ieraksta ātrums: līdz 15 MB/s

Ūdens
* 1 m dziļumā 3% NaCl sālsūdenī, 72 st.

Izmērs
* 40 x 12,2 x 10,92 mm

Unikāla, izsmalcināta konstrukcija. Modernais Samsung USB diskdzinis apvieno izcilu formu un veiktspēju. Modernā, nelielā, metāliskā konstrukcija ir estētiski baudāma, bet lielāks atslēgu gredzens ir praktisks un novērš atslēgu pazaudēšanu.  

Samsung ir drošs un aizsargā jūsu datus. USB zibatmiņas disks ir jaunākais atmiņas izstrādājums Samsung saimē un piedāvā NAND tehnoloģiju, 5. līmeņa izturību un piecu gadu garantiju. Jūs iegūstat uzticamā atmiņas ierīces izgatavošanas zīmola Samsung kvalitāti.  

Nākotnes zibatmiņas disks Uzturot nozares līdera pozīcijas, Samsung ievieš nākamās paaudzes SuperSpeed USB 3.0 zibatmiņas disku ātrai datu nosūtīšanai un dublēšanai ar atgriezenisko savietojamību ar USB 2.0.  

Daudzfunkcionālā atmiņa Samsung USB 3.0 Flash Drive BAR ir noderīgs jebkurā vietā. Tas ir pietiekami profesionāls biroja darbvirsmai, bet atslēgu gredzens piedāvā vieglu pārnesamību neatkarīgi no tā, kur ņemat savu klēpjdatoru.