Samsung GE83DT-1/BAL mikroviļņu krāsns

Ražotājs: Samsung
Kods: X006752
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Samsung mikroviļņu krāsns ar grilu un keramiskās emaljas pārklājumu. Trīs viļņu sadalījuma sistēma, ļauj uzsildīt ātrāk un efektīvāk kā ar parastām mikroviļņu krāsnīm.

 Pilns apraksts

99.50 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Mikroviļņu krāsns veids Brīvi stāvoša
Gatavošanas jauda (IEC) 850 W
Jaudas līmeņi 6
Tilpums 22 l
Vadība Elektroniskā
Displejs
Konvekcija
Grils
Katalītiskais pārklājums
Automātsikās gatavošanas programma
Krāsa Melna / Sudraba

Tilpums
* 22 l

Jauda
* Jauda: 850 W
* Jaudas līmeņu skaits: 6

Gatavošanas iespējas
* Grils
* Ātrā atkausēšana
* Automātiskā gatavošana

Īpašības
* LED displejs
* Keramiskās emaljas pārklājums
* Maksimālais gatavošanas laiks: 99 min
* Pulkstenis
* Bērnu droša slēdzene
* Skaņas signāls

Izmērs
* Iekšējie: 330 x 211 x 329 mm
* Ārejie: 489 x 275 x 369 mm

Krāsa
* Sudraba

Produkta atkausēšana vienā mirklī.
Atkausēšana ne tikai ir laikietilpīga, bet arī tās rezultāts ir neparedzams. Visbiežāk produkts nav atkausēts vienmērīgi – vietām mitrs, bet citur ciets kā akmens. Taču Samsung ātrās atkausēšanas funkcija sniedz iespēju atkausēt pārtikas produktus ātri un vienmērīgi, atgriežot produktus to sākotnējā svaigumā, pirms sasaldēšanas stāvoklī un nodrošinot gardu maltīti.

Vienmēr izskatās pilnīgi jauna un vislabākā.
Keramiskā emalja ir gandrīz tikpat laba kā kāds, kurš parūpējas par cepeškrāsni jūsu vietā. Tā ir tik izturīga, cik tas nepieciešams labai virtuves ierīcei. Lai kā to lietotu jūsu ģimene, tā nesaskrambājas kā nerūsošais tērauds un nesaplaisā kā plastmasa. Turklāt to ir vienkārši notīrīt. Jums ir nepieciešama tikai drāniņa visu šļakatu noslaucīšanai. Turklāt sienas ir pārklātas ar uzlabotu materiālu, kas iedarbojas kā antibakteriāla viela un aromātu likvidētājs. Tie visi jums ir patīkami jaunumi, jo, lai gan jūsu ģimenei patīk to izmantot, viņi ne vienmēr ķeras pie tās tīrīšanas.

Trīs viļņi ir labāk nekā viens.
Uzņēmumā Samsung mēs lepojamies ar to, ka ikvienu mūsu izgatavoto produktu uzlabojam ar inovatīvām tehnoloģijām. Trīskāršā sadalījuma sistēma ar trīs mikroviļņu sadales punktiem nodrošina to, ka jebkurš produkts, sākot ar picu un beidzot ar siltu pienu, vienmēr ir lieliski sagatavots un garšīgs. Mūsu mikroviļņu krāsnis nodrošina vienmērīgu, pilnīgu ēdiena sagatavošanu.