Salming Viper 2.0 Shoe Men vīriešu florbola spēlētāja apavi (1234071)

Ražotājs: Salming
Kods: X049840

Salming Viper 2.0 Shoe Men vīriešu florbola spēlētāja apavi.

 Pilns apraksts

125.00 €
12.50 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

12.50€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 137.50€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Veids Apavi
Junioru
Senioru

Firma Salming dibināta 90 gadu sākumā. Tās dibinatājs ir pasaule slavenākais zviedru hokejists Bjēre Salming. Pēc veiksmīgi pabeigtās karjeras, tas nodibina savu uzņēmumu, kas veiksmigi attīstās joprojām. Tiek palaista hokeja līnija, stilīgas apakšveļas kolekcijas un floorbola novirziens. Pieliekot pūles un spēkus, bizness rit veiksmīgi. Hokeja nūjas un cimdi ir veiksmīgi startējuši NHL un augstakās līgas komandās. Ļoti specīgs ir palicis florbols. Produkcija ir nostājusies viena līmenī ar Zona, Fat Pipe, Exel, Canadiens un c.

Specifikācija
* Izmēri: 40 2/3–491/3.
* Krāsa: balts (White/Blue).
* Svars: aptuveni 290gr/Euro izmērs 42.

Salming Viper ir ātri un izveicīgi apavi ar zemu profilu un izcilu stabilitāti. Tajos ir apvienotas labākās Salming iekštelpu apavu tehnoloģijas. Ja esi Salming Race skriešanas apavu fans, tad sajutīsi, ka Viper ir vēl zemākas, ar mazāku polsterējumu priekšpēdas daļā, lai sniegtu vēl labāku seguma sajūtu, kā arī kopumā labāk elpojošus apavus. Viper uzbūve meklējama Salming Running skriešanas apavu sērijā, kura iecienīta dēļ unikālās trīs slāņu uzbūves un Salming ExoSkeleton tehnoloģijas, kura labāk balsta pēdu ātrās, asās laterālajās kustībās. Ātri, zemi, izveicīgi – Viper!

3 Slāņu uzbūve/3 Layer Construction
Pirmais slānis ir izgatavots no mīksta tīkliņmateriāla, kas sniedz komfortu, kamēr vidusslānis stabilizē pēdas sānkustības un samazina spiedienu. Augšējais slānis izgatavots no izturīga tīklveida materiāla, kas ieskauj apavu priekšpusi, tādējādi sniedzot ilgu kalpošanas mūžu.

Vērpes vadības sistēma 62/75™/T.G.S 62/75™
Vērpes vadības sistēma (Torsion Guide System/TGS). Attālums no papēža līdz pēdas velves pacēlumam (62% no apavu garuma) ir speciāli veidots, lai nodrošinātu papildus stabilitāti, un beidzas ar tā saukto „baleta” līniju 75° leņķī. Apavu priekšpuse ir lokanāka, lai labāk stimulētu pēdas dabiskās kustības skriešanas laikā. TGS 62/75° uzbūve nodrošina apavu kustību tikai pareizajās vietās, lai veicinātu pēdas dabiskās kustības uz sāniem un uz priekšu, kas padara skriešanu ērtāku.

Viduszole/RunLite™
RunLite™ viduszole ir veidota no speciāla High Abrasion Injection EVA putu materiāla, lai sniegtu lielisku atsaucību no skrienamā seguma. Vidus zoles daļa ir viegla, lokana un reaģē ar virsmu jau no pirmā soļa.

Papēža kausiņš/ErgoHeelCup™
Lai stabilizētu un nofiksētu papēdi, tādējādi sniedzot perfektu kompforta līmeni, Salming ir izstrādājuši jaunu, anatomiski precīzu papēža kausiņu ErgoHeelCup, kas ir lielāks un stingrāks. Visu lieliskai spēlei!

Sānkustību stabilizācijas sistēma/LMS™
Lateral Movement Stabilizer jeb sānkustību stabilizācijas sistēma ir īpaši viegls, speciāli izstrādāts divkāršais vērpes elements, kas lieliski balsta pēdu ātru, asu un neregulāru sānkustību gadījumā.

Palielināts zoles iekšdaļas radiuss/RollBar™
Palielināts zoles iekšdaļas radiuss optimālāk atbalsta pēdu asos izrāvienos uz priekšu, kā arī ātrās āpstāšanās situācijās.

Sānkustību stabilizācija plus/LMS+
Sānkustību Stabilizācija Plus sniedz drošu apstāšanos, jo zole ir izvērsta un atrodas 11° leņķī, tādējādi nepieļaujot apavu sasvēršanos uz āru un samazinot ievainojumu gūšanas risku.

7mm kritums/Drop 7mm
7mm kritums no papēža līdz purngalam nodrošina dabisku stāju un korektu sasvēršanos uz priekšpusi visas spēles garumā.

Īpašais gumijas savienojums/XR110
Lai labāk kontrolētu savas kustības ātros manevros uz laukuma, Viper apavi ir aprīkoti ar īpašu gumijas savienojumu, kuram ir par 25% labākas saķeres īpašības.