Salming Ninetyone Shoe Men handbola vārtsarga apavi (1234070)

Ražotājs: Salming
Kods: X025114

Salming Ninetyone Shoe Men handbola vārtsarga apavi.

 Pilns apraksts

86.00 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Veids Apavi
Junioru
Senioru

Firma Salming dibināta 90 gadu sākumā. Tās dibinatājs ir pasaule slavenākais zviedru hokejists Bjēre Salming. Pēc veiksmīgi pabeigtās karjeras, tas nodibina savu uzņēmumu, kas veiksmigi attīstās joprojām. Tiek palaista hokeja līnija, stilīgas apakšveļas kolekcijas un floorbola novirziens. Pieliekot pūles un spēkus, bizness rit veiksmīgi. Hokeja nūjas un cimdi ir veiksmīgi startējuši NHL un augstakās līgas komandās. Ļoti specīgs ir palicis florbols. Produkcija ir nostājusies viena līmenī ar Zona, Fat Pipe, Exel, Canadiens un c.

Specifikācija
* Izmēri: 40 2/3–48.
* Krāsa: zils/balts (Suede Blue/White).
* Salming Ninetyone iekštelpu apavi ir veidoti no super mīkstas zamšādas, kas sniedz patiesi lielisku komfortu un apavu lokanību.
* Ārējā zole ir veidota no tīras gumijas un lai nodrošinātu maksimālu saķeri ar virsmu.
* Ninetyone ir vairāk kā no ārpuses redzams. Gumijas zoles vidū ir iestrādāts īpašs, ļoti viegls EVA putu viduszoles elements, kas padara tos gan par elitāriem, augstas veiktspējas florbola, gan ļoti stilīgiem ikdienas apaviem.
* Zamšs ir dabisks materiāls, tādēļ, ja apavi ir sasmērēti nogaidi līdz netīrumi un apavi ir sausi un tad notīri tos ar sausu otiņu, pēc tam notīri tos ar īpašu zamšādas otiņu un nekādā gadījumā neizmanto mazgāšanas līdzekļus.
* Katram Salming Ninetyone apavu pārim līdzi dāvanā tiek sniegts papildus šņoru komplekts, lai tu varētu izveidot pats savu īpašo izskatu.