Woods WPF52 gaisa sausinātājs

Производитель: Woods
Код: X022769
Гарантия производителя: 24 мес.

Wood‘s WPF52 gaisa sausinātājs ir karināms pie sienas, baseina tipa, paredzēts lielām telpām kā, bibliotēkas, muzeji, biroji, pagrabi, drēbju žāvēšanas telpas un iekštelpu peldbaseinu telpas. Pateicoties tā lielajai efektivitātei un mazajam trokšņu līmenim, šis gaisa sausiinātājs ir perfekta izvēle efektivai telpu sausināšanai, neradot lieku troksni telpā.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 200 м²
Производительность 58 л/сут.
Управление Электронное
Tаймер Да
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Да
Бак сбора конденсата Нет л

Funkcijas
* Sausina gaisu

Veiktspēja
* Līdz 200 m2
* Savāc līdz 58l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 26l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 600 m3/h
* Maks. enerģijas patēriņš: 950W

Vadība
* Elektroniska
* LCD Displejs
* Taimeris: līdz 24h

Galvenās īpašības
* Īpaši vietu taupošs dizains
* Gaisa filtrs
* Digitāla atkausēšanas sistēma
* IPX2 aizsardzības klase
* Darba temperatūra: +5 līdz +32'C
* Nepārtrauktā ūdens novades sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 49 dB

Svars un izmērs
* Svars: 48 kg
* Izmērs: 1008 x 211 x 602

WPF52 gaisa sausinātājs tiek karināts pie sienas, bet neaizņem daudz vietas, kas paver iespējas to izmantot bibliotēkās vai birojos. Nepārtauktā ūdens novadīšanas sistēma nodrošinās ātru ūdens aizvadīšanu, kas neprasīs papildus darbības un neradīs problēmas. WPF52 gaisa sausinātāja elektroniskā atkausēšanas sistēma un digitālais displejs attēlo telpas mitruma līmeni un elektrības patēriņš salīdzinājumā ar veiktspēju ir ārkārtīgi mazs.

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.