Woods MRD20 gaisa sausinātājs

Производитель: Woods
Код: X022772
Гарантия производителя: 24 мес.

Wood's jaunais gaisa sausinātājs MRD20 ir jaudīgs un lieliski izskatās, un to var lietot lielākā daļā gadījumu. To ir viegli pārvietot uz vietu, kur tas visvairāk ir nepieciešams un tas izdala sausu un siltu gaisu, kas ir noderīgi žāvējot izmazgātās drēbes. Nav jāuztraucas par Wood's MRD20 iekārtas apkopi, vienkārši ieslēdziet ierīci, izvēlaties vēlamo mitruma līmeni un ļaujiet iekārtai strādāt. Wood's MRD20 gaisa sausinātājs ir jaudīgs un efektīvs, un aprīkots ar daudzām noderīgām funkcijām.

 Полное описание

299.00 €
Доступен в течение 1-2 недель
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 70 м²
Производительность 20 л/сут.
Управление Электронное
Tаймер Да
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Да
Бак сбора конденсата 4.2 л

Funkcijas
* Sausina gaisu
* Žāvēšanas režīms

Veiktspēja
* Līdz 70 m2 (līdz 4-5 telpām)
* Savāc līdz 20l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 10.6l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 170 m3/h
* Maks. enerģijas patēriņš: 310W

Vadība
* Elektroniska
* LCD ekrāns
* Taimeris

Galvenās īpašības
* Efektīvs gaisa filtrs
* Ventilatora režīmi: 2
* Regulējams higrometrs
* Automātiska atslēgšanās pie +5'C
* Automātisks restarts strāvas zuduma gadījumā
* Regulējama gaisa izplūde
* Automātiska atsaldēšana
* Tvertnes tilpums: 4.2 litri
* Darba temperatūra: +5 līdz +35'C
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 46 dB

Svars un izmērs
* Svars: 13 kg
* Izmērs: 240 x 356 x 593 mm

Produkta specifikācijas lapa


MRD sērijas gaisa sausinātājiem veiktspēja ir pietiekami liela, pat ja temperatūra nokrīt līdz +5'C. Iebūvētais termostats automātiski atslēdz iekārtu, un temperatūras palielināšanās gaisa sausinātājā sākas. Darbojoties pēc tāda principa, dod iespēju aizsardzībai pret pelējuma sēnīti, kas neizplatās, ja telpas temperatūra pazeminās zem +7'C . Gaisa sausinātājam Wood's MRD20 iebūvētais LCD ekrāns nodrošina faktiskās telpas gaisa temperatūras atspoguļojumu. Ja pazūd elektrība, iekārta izslēdzas, tiklīdz tā atjaunojas, iekārta pati atsāk darbu iepriekšējā iestatītā režīmā.

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.