Woods MRD14 gaisa sausinātājs

Производитель: Woods
Код: X043034
Гарантия производителя: 24 мес.

Pateicoties to kompaktajam dizainam un mazajam svaram, Wood's gaisa sausinātāji MRD10 un MRD14 iederas jebkurā vietā mājās. Gaisa sausinātāju praktiskais rokturis novietots vietā, kur tas visvairāk ir vajadzīgs. MRD14 gaisa sausinātājs pūš sausu un siltu gaisu no augšējās iekārtas daļas, ko var lietot, ja nepieciešams izžāvēt izmazgātās drēbes. Pateicoties tā priekšrocībām, MRD14 gaisa sausinātājs ir ideāla izvēle lietot to vannas istabās, virtuvēs vai veļas žāvēšanas telpās.

 Полное описание

199.00 €
19.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

19.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 218.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 60 м²
Производительность 14 л/сут.
Управление Электронное
Tаймер Нет
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Да
Бак сбора конденсата 2.7 л

Funkcijas
* Sausina gaisu

Veiktspēja
* Līdz 60 m2 (līdz 4 telpām)
* Savāc līdz 14l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 7.7l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 100 m3/h
* Maks. enerģijas patēriņš: 260W

Vadība
* Elektroniska

Galvenās īpašības
* Gaisa filtrs
* Regulējams higrometrs
* Automātiska atsaldēšana
* Tvertnes tilpums: 2.7 litri
* Darba temperatūra: +5 līdz +35'C
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 46 dB

Svars un izmērs
* Svars: 9 kg
* Izmērs: 305 x 190 x 483 mm

Produkta specifikācijas lapa


MRD sērijas gaisa sausinātājiem veiktspēja ir pietiekami liela, pat ja temperatūra nokrīt līdz +5'C. Iebūvētais termostats automātiski atslēdz iekārtu, un temperatūras palielināšanās gaisa sausinātājā sākas. Darbojoties pēc tāda principa, dod iespēju aizsardzībai pret pelējuma sēnīti, kas neizplatās, ja telpas temperatūra pazeminās zem +7'C .

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.