Woods ELFI 900 gaisa attīrītājs

Производитель: Woods
Код: X022762
Гарантия производителя: 24 мес.

Wood's ELFI 900 ir viens no visefektīvākajiem gaisa attīrītājiem tirgū. ELFI 900 gaisa attīrītājam ir 2 aktīvo jonu HEPA filtri, un ir iespējams lietot papildus 2 aktīvās ogles filtrus, lai attīrītu gaisu no smakām un gāzēm. Šisgaisa attīrītājs ir neiedomājami jaudīgs. Maksimālā gaisa plūsma - 900 m3/h. Radīts lielām telpām, mājām, birojiem līdz 160 m2.

 Полное описание

799.00 €
79.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

79.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 878.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Увлажнители воздуха Нет
Oчиститель воздуха Да
Рекомендуемый объем помещения 160 м²
Управление Электронное
Дисплей Нет
Ионизация воздуха Да
Ночной режим Нет
Использование c ароматическими маслами Нет
Аксессуары Нет

Funkcijas
* Attīra gaisu
* Jonizē

Veiktspēja
* Līdz 160 m2
* Gaisa plūsma: 200/400/700/900 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 25/35/45/80W

Vadība
* Mehāniska

Galvenās īpašības
* Pievilcīgs un praktisks dizains
* 10 ballu tīrīšanas kvalitāte
* Divkāršs HEPA gaisa filtrs
* Klusa darbība
* Ventilatora ātrumi: 4
* Jonizators svaigākam gaisam telpā

Trokšņu līmenis
* Maksimālais: 30 dB

Svars un izmērs
* Svars: 15 kg
* Izmērs: 220 x 565 x 615 mm

Produkta specifikācijas lapa

HEPA Active ION jonizācijas filtrs
Unikāls gaisa filtrs, Active ION HEPA, ir zviedru izgudrojums, kurš pēc Wood's uzskatiem izraisīs revolūciju gaisa attīrīšanā kādu to patērētājs līdz šim ir sapratis.

Active ION HEPA filtrs pieļauj iekārtai varenu gaisa plūsmu pie ļoti maza elektrības patēriņa un trokšnu līmeņa. Active ION HEPA filtri ir iepriekš rūpnīcā jonizēti, tādejādi tie ir daudz gaisīgāki par tradicionāliem filtriem. Gaiss gandrīz brīvi var plūst cauri filtram un tajā pat laikā attīrītais gaiss ir brīvs no kaitīgām daļiņām.Wood's ELFI900 ir ārkārtīgi spēcīgs gaisa attīrītājs ar maksimālo gaisa plūsmu 900m3/st! Tas ir veidots lielākiem dzīvokļiem, mājām, birojiem vai citām lielām telpām līdz 160m2. Wood's ELFI900 ir 4 ventilātora režīmi un to bieži izmanto uzgaidāmajās telpās, ārstu kabinetos, zobārstu kabinetos, veikalos un kafejnīcās. Wood's ELFI900 gaisa attīrītājam ir divkārši patentētie Active ION HEPA filtri*, kas nodrošinās ļoti augstu attīrīšanas līmeni, patērējot ļoti maz elektroenerģiju mazā trokšņu līmenī. Wood's ELFI900 attīra telpu no ziedputekšņiem, putekļiem, pelējuma sporām un citām kaitīgām daļiņām, neatstājot nekādas sekas uz Jūsu elektroenerģijas rēķinu, un tas ir pietiekami kluss, lai darbotos visas nakts garumā un nekādīgi netraucētu Jūsu nakts mieru. Šim stilīgajam un ļoti efektīvajam gaisa attīrītājam rāmis ir veidots no matēta metāla un baltas koka detaļas. Wood's ELFI900 gaisa attīrītājs var tikt aprīkots ar augstas kvalitātes aktīvās ogles filtru, kas attīrīs telpu no smakām un gāzēm, kā tabakas dūmi.

Gaisa attīrīšanas nepieciešamība
Iekštelpu gaiss ir vairāk piesārņots nekā ārpusē. Telpas 1 m2 var būt līdz 20 miljoniem dažādu daļiņu gaisā, pie katras ieelpošanas tās nogulsnējas mūsu plaušās. Sastopamākie iekštelpu gaisa piesārņotāji: tabakas dūmi, oglekļa monoksīds, formaldehīds un citi piesārņotāji. Gaisa kustības nodrošināšana un telpu uzkopšana ir nepieciešāmība. Kad Jūs nejūtam nekādu gaisa kustību telpā, Jūs sākat justies slikti un Jūsu darba spējas ievērojami samazinās. Gaisa attīrītāji spēj attīrīt 99,7% no telpas gaisa, pateicoties to spēcīgajiem filtriem. Tie savāc putekļu ērcītes, pelējuma sporas, sēnīšu sporas, ziedputekšņus, grāmatu putekļus, mājdzīvnieku spalvas un citus alergēnus, piesārņotājus, un smakas, tabakas dūmus un mikroskopiskas daļiņas. Gaisa attīrītāji ir īpaši ieteicami cilvēkiem, kas cieš no alerģiskām slimībām un astmas pacientiem, kā arī jebkuram, kas vēlas no tām izvairīties.