Woods ELFI 150 gaisa attīrītājs

Производитель: Woods
Код: X022745
Гарантия производителя: 24 мес.

Wood's ELFI 150 gaisa attīrītājam ir 3 ventilatora darbības režīmi un maksimālā gaisa plūsma - 150 m3/h. Tas ļauj to veiksmīgi izmantot telpās līdz 30 m2. Šis kompaktais, efektīvais un stilīgais gaisa attīrītājs attīrīs gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem, baktērijām, izplūdes gāzēm, radona un citām kaitīgām daļiņām.

 Полное описание

299.00 €
29.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

29.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 328.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Увлажнители воздуха Нет
Oчиститель воздуха Да
Рекомендуемый объем помещения 30 м²
Управление Механическое
Дисплей Нет
Ионизация воздуха Да
Ночной режим Нет
Использование c ароматическими маслами Нет
Аксессуары Нет

Funkcijas
* Attīra gaisu
* Jonizē

Veiktspēja
* Līdz 30 m2
* Gaisa plūsma: 150 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 10W

Vadība
* Mehāniska

Galvenās īpašības
* Pievilcīgs un praktisks dizains
* 9 ballu tīrīšanas kvalitāte
* HEPA gaisa filtrs
* Ļoti klusa darbība - iespējams lietot arī naktī
* Jonizators svaigākam gaisam telpā

Trokšņu līmenis
* Maksimālais: 25 dB

Svars un izmērs
* Svars: 1 kg
* Izmērs: 105 x 505 x 500 mm

Produkta specifikācijas lapa

Wood's ELFI 150 gaisa attīrītāju ir iespējams stiprināt pie sienas, patiesi šaurs gaisa tīrītājs speciāli radīts lietošanai guļamistabās un citās mazās istabās. Pateicoties mazajam trokšņu līmenim, ELFI 150 var darboties visas nakts garumā, jo tā darbība netraucē naktsmieru.

Gaisa attīrīšanas nepieciešamība
Iekštelpu gaiss ir vairāk piesārņots nekā ārpusē. Telpas 1 m2 var būt līdz 20 miljoniem dažādu daļiņu gaisā, pie katras ieelpošanas tās nogulsnējas mūsu plaušās. Sastopamākie iekštelpu gaisa piesārņotāji: tabakas dūmi, oglekļa monoksīds, formaldehīds un citi piesārņotāji. Gaisa kustības nodrošināšana un telpu uzkopšana ir nepieciešāmība. Kad Jūs nejūtam nekādu gaisa kustību telpā, Jūs sākat justies slikti un Jūsu darba spējas ievērojami samazinās. Gaisa attīrītāji spēj attīrīt 99,7% no telpas gaisa, pateicoties to spēcīgajiem filtriem. Tie savāc putekļu ērcītes, pelējuma sporas, sēnīšu sporas, ziedputekšņus, grāmatu putekļus, mājdzīvnieku spalvas un citus alergēnus, piesārņotājus, un smakas, tabakas dūmus un mikroskopiskas daļiņas. Gaisa attīrītāji ir īpaši ieteicami cilvēkiem, kas cieš no alerģiskām slimībām un astmas pacientiem, kā arī jebkuram, kas vēlas no tām izvairīties.