Woods ED50F gaisa sausinātājs

Производитель: Woods
Код: X053800
Гарантия производителя: 24 мес.

Balstoties uz Zviedrijas Enerģijas aģentūras testa rezultātiem, Wood's gaisa sausinātājs ED50 ir pats efektīvākais, salīdzinot veiktspēju ar patērēto enerģijas daudzumu. Jaudīgais kompresors ļauj iekārtai ātri savākt lieko mitrumu un izžāvēt izmazgātās drēbes ātrāk kā izmantojot citus gaisa sausinātājus. ED50 gaisa sausinātājā iebūvētais augstas veiktspējas kompresors, ļauj to izmantot iekštelpās ar lielu mitruma daudzumu, kā iekštelpu baseini, veļas žāvēšanas istabas vai lieli pagrabi.

 Полное описание

549.00 €
На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 125 м²
Производительность 33.2 л/сут.
Управление Механическое
Tаймер Нет
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Да

Gaisa sausinātājs ED50 saglabā savu lielo efektivitāti pat tad, ja telpas temperatūra ir tikai +5'C. Aprīkots ar izturīgiem riteņiem, gaisa sausinātāju ir viegli pārvietot, un uz tā virspuses varat novietot veļas grozu.

Funkcijas
* Sausina gaisu
* Veļas žāvēšana

Veiktspēja
* Līdz 125 m2 (līdz 6-8 telpām)
* Savāc līdz 33.2l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 21.1l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 296 m3/h
* Maks. enerģijas patēriņš: 850W

Vadība
* Elektromehāniska

Galvenās īpašības
* Gaisa filtrs
* Regulējams higrostats
* Automātiska atsaldēšana
* Automātiska atslēgšanās ja tvertne pilna
* IPX1 aizsardzības klase
* Tvertnes tilpums: 10.4 litri
* Darba temperatūra: +5 līdz +35'C
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 38-50 dB

Svars un izmērs
* Svars: 28 kg
* Izmērs: 343 x 406 x 527 mm

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.