Woods DS40FS gaisa sausinātājs

Производитель: Woods
Код: X022775
Гарантия производителя: 24 мес.

Gaisa sausinātāja DS40FS korpuss ir izgatavots no nerūsējošā tērauda un var sausināt gaisu pagrabā pat, ja apkārtējā temperatūra nokrīt līdz +10'C. Iekārta līdztekus spēj ātri izžāvēt izmazgātās drēbes, taupot elektroenerģiju. Pateicoties augstajai iekārtas kvalitātei un veiktspējai, kā arī vieglai un saprotamai vadībai, šo gaisa sausinātāju ir ļoti viegli lietot.

 Полное описание

499.00 €
На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 120 м²
Производительность 40 л/сут.
Управление Механическое
Tаймер Нет
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Да
Бак сбора конденсата 8 л

DS40FS izdala vairāk siltuma kā patērē elektrību, tajā pašā laikā attīrot gaisu. Wood's gaisa sausinātājs izpūš sausu un siltu gaisu iekārtas virspusē daudz ātrāk sausinot telpu un esot energoefektīvs.

Funkcijas
* Sausina gaisu
* Veļas žāvēšana

Veiktspēja
* Līdz 120 m2 (līdz 6-7 telpām)
* Savāc līdz 40l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 24l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 345 m3/h
* Maks. enerģijas patēriņš: 700W

Vadība
* Elektromehāniska

Galvenās īpašības
* Gaisa filtrs
* Regulējams higrostats: 9 režīmi
* Automātiska atslēgšanās ja tvertne pilna
* IPX1 aizsardzības klase
* Tvertnes tilpums: 8 litri
* Darba temperatūra: +1 līdz +35'C
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 47 dB

Svars un izmērs
* Svars: 25 kg
* Izmērs: 310 x 400 x 540 mm

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.