Woods DS36F gaisa sausinātājs

Производитель: Woods
Код: X022774
Гарантия производителя: 24 мес.

Pateicoties augstajai veiktspējai un izturībai, Wood's DS28 un DS36 gaisa sausinātāji ir kļuvuši par pašiem populārākajiem gaisa sausinātājiem Skandināvijas valstīs, kurus ir izvēlējušies jau vairāk par 300 000 cilvēku. Droši var apgalvot, ka DS28 / DS36 ir īpaši augstas klases gaisa sausinātāji. DS36 modelis aprīkots ar tām pašām lieliskajām īpašībām kā DS28F, taču tas ir vēl spēcīgāks un energoefektīvāks.

 Полное описание

465.00 €
46.50 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

46.50€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 511.50€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 95 м²
Производительность 20.8 л/сут.
Управление Механическое
Tаймер Нет
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Да
Бак сбора конденсата 10 л

Funkcijas
* Sausina gaisu
* Veļas žāvēšana

Veiktspēja
* Līdz 95 m2 (līdz 5-6 telpām)
* Savāc līdz 20.8l/24h (pie 35'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 13.2l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 347 m3/h
* Maks. enerģijas patēriņš: 510W

Vadība
* Elektromehāniska

Galvenās īpašības
* Gaisa filtrs
* Ventilatora režīmi: 2
* Automātiska atslēgšanās pie +5'C
* Automātiska atslēgšanās ja tvertne pilna
* IP21 aizsardzības klase
* Tvertnes tilpums: 10.4 litri
* Darba temperatūra: +5 līdz +35'C
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 38/58 dB

Svars un izmērs
* Svars: 25 kg
* Izmērs: 343 x 406 x 527 mm

Ražots Kanādā!

Pēc produkta iegādes reģistrējiet Jūsu produktu ražotāja interneta vietnē, reizi gadā mainiet SMF filtru, saglabājiet pirkuma čekus un saņemiet pagarināto garantiju līdz 6gadiem!
Reģistrācijas adrese: https://warranty.woods.se/?lang=en

DS28 un DS36 – pilnīgi stabili gaisa sausinātāji, kuri īpaši paredzēti pagrabu sausināšanai vai izmazgātu drēbju žāvēšanai. Iekārtas veiktspēja ir pietiekami liela, pat ja telpas temperatūra ir tikai +5'C. Aprīkots ar izturīgiem riteņiem, gaisa sausinātāju ir viegli pārvietot, un uz tā virspuses varat novietot veļas grozu.

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.